Wpis z mikrobloga

Ale masz ból dupska bo założyli kolorowe opaski, oszołomie.

@PozdroPocwicz:
No właśnie NIE mam, ciesze się, że pokazali w Polsce, o czym pisałem wczesniej tutaj:
https://www.wykop.pl/link/6965665/comment/113885627/#comment-113885627
i tak samo broniłem reprezentacje Niemiec w Katarze, za co dostałem XXX minusów.
Bronię właśnie odwagę i wyrażanie swoich poglądów.
Natomiast przy okazji to jest typowa na maxa obłuda.
Jak nie ogarniasz czym jest obłuda, to idź sprawdź.
NIKT im nie kazał koncertowac w Katarze,
  • Odpowiedz
bo performance zabolał was tak mocno jak pisiorów.


@PiccoloColo:

W tym komentarzu nie będę ci tłumaczył, dlaczego musisz sprawniej ruszać krostą, którą masz na szyi.

Zarzucasz mi albo @text: jakieś brednie i nie chcesz zrozumieć tego, co piszemy, a jest to dość prosto wyjaśnione. Mam wrażenie, że czytam komentarze podstarzałych januszów i grażyn, którzy na fejsbuku wypróżniają swoje kloaki międzyuszne.

Nie reagujesz na prosty tekst, nie reagujesz na objaśnienia. Takie
  • Odpowiedz
Masz rację, jak oni mają prawo tak się u nas zachowywać, jak żadne z nich nie zostało ścięte w Katarze?

@GrammarNazi:
Niemcy pokazali gest i nie zostali ścięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po drugie, jak baaaardzo bliskie jest im promowanie LGBT .... to nikt ich nie zmuszał jechać do Kataru.
Proste, a #!$%@?, że tam nie pokazali, bo moga zostac zabici! No #!$%@?, to jedźmy sobie tam
  • Odpowiedz
@text Nie jesteś wyborcą PiSu, ALE

! jesteś wyborcą Konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niby w ogóle nam to nie przeszkadza, ale zesrajmy się o to na rzadko na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zawsze bawi,


@stjimmy:

Bardziej bawi fakt, że trzeba niestety zaznaczać takie fakty. Jeżeli skomentujesz jakąś sytuację dotyczącą pisu/tvpis i nie będziesz ich #!$%@?ł z góry do dołu, to przyjdą takie umysłowe ameby i będą zarzucać ci pisiorstwo albo konfederuskość.

A tu tego #!$%@? nie ma, bo cały post dotyczy czegoś innego, ale proste wychodki tego nie pojmują.
  • Odpowiedz
obłuda, bo nie walczą z nietolerancją w jakimś islamskim podkraju dla którego nie ma nadziei tylko w podobno "prozachodniej" polsce. Ale masz ból dupska bo założyli kolorowe opaski, oszołomie.

@PozdroPocwicz:

Masz rację, jak oni mają prawo tak się u nas zachowywać, jak żadne z nich nie zostało ścięte w Katarze?

@GrammarNazi:
a jak chyba jako jedyny na tamtym wykopie broniłem Niemców w Katarze za gest wsparcia, to też miałem ból
text - > obłuda, bo nie walczą z nietolerancją w jakimś islamskim podkraju dla któreg...

źródło: comment_1672571901fkfUBmkG6H4tM2ZiUBl5Q3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
zawsze bawi, klasyczny tekst Mateckiego xDD

@stjimmy:
Już jestem wyzywany od Pisorów tutaj, a wystarczy sprawdzić moje wypowiedzi, że OD ZAWSZE po nich jadę.
Tyle, że najbardziej brzydzę się obłudy i hipokryzji.
  • Odpowiedz
@text W ogóle Cię dupa nie piecze o tęczowe opaski w TVP. Tak bardzo Cie nie piecze że tworzysz wysrywy o tęczowej fladze w sylwestrze TVP, którego przecież pewnie i tak wcale nie oglądasz xD
  • Odpowiedz
jesteś wyborcą Konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@GrammarNazi:
Też nie XDDDDDD
Świat nie jest taki prosty.
Mówiąc w skrócie, nie ma takiej partii, na która mógłbym głosować z czystej sympatii, więc praktycznie od zawsze głosuję na mniejsze zło.
  • Odpowiedz
Kiedy wy głąby zrozumiecie, ze to nie ma nic wspólnego z odwagą i nie o nią chodzi xDDDD

@boskakaratralalala:
Dlaczego głąbie nie rozumiesz prostych zdań?
Po drugie o ile w Polsce nie chodzi o odwagę, to w Katarze po częsci tak. Bo niby dlaczego tam nie wspierał ruchu LGBT, mimo że cały świat o tym wspominał, by bojkotowac lub wyrażac gesty poparcia?
Bo taki mieli kontrakt, gdzie tego zakazano? XDDDDDDDDDDDD
To
  • Odpowiedz
@text: Jak to "lewactwo"? Przecież to sztandarowy przykład wolnego rynku tak mocno uwielbianego przez prawaków. Płynnie dostosowują się do odbiorców niezależnie od poglądów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@text lubie ich kilka piosenek ale to są gwiazdorzy, a nie myśliciele. Wszystkie piosenki o zabawie, chlaniu, imprezach, wyłączeniu myślenia, bogactwie i na tym opiera się ich twórczość. Chcą robić show i na tym zarabiać, nic poza tym.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi:
Fajne masz argumenty, najpierw rzucenie łatki Pisiora, jak nie wyszło to Konfy, jak nie wyszło to pewnie jesteś krypto gejem XDDD
Podsumujemy, popieram
- pokazanie gestu w Polsce
- pokazanie gestu w Katarze
Ale to źle!
Bo prawidłowa odpowiedź to:
- pokazanie gestu w Polsce,
- szydzenie z Niemców za gest w Katarze!
Cały wykop.
No, a teraz jeszcze wymyśl jakąs nową obelgę.
  • Odpowiedz