Wpis z mikrobloga

nie na temat?


@konrad_bolec:

Piszesz nie na temat. Nie potrafisz przyswoić kilku prostych informacji. Takie wulgarne obelgi, które jasno sugerują, że jesteś na poziomie pijaczka spod budki z piwem, wcale mnie nie obrażają. Nie różnisz się w moich oczach od obsranego żula, który w pijackim zwidzie coś mamrocze pod nosem i wygraża pięścią.

Nie dociera do twojego małego móżdżku fakt, że OP nie krytykuje opaski/gestu a obłudę i hipokryzję. Nie trzeba
  • Odpowiedz
@text:

hurr durr, Arabowie to zamordyści ze swoim Islamem, nie to co historycznie najbardziej tolerancyjny kraj na świecie
historycznie najbardziej tolerancyjny kraj na świecie, gdy chłop wkłada tęczową opaskę na koncercie:

UGABUGA A W KATARZE NIE ZAŁOŻYLI HIPOKRYCI


Nie zmieniajcie się wykopki xDD
  • Odpowiedz
obłuda, bo nie walczą z nietolerancją w jakimś islamskim podkraju dla którego nie ma nadziei


@PozdroPocwicz: coooooooooo??!?!?! Jakim cudem ty masz tyle plusów za takie gówno? To jest jedno z najważniejszych lotnisk na świecie i jedno z najbogatszych miejsc świata. Geografii wy się uczyliście z podręczników z 1950 roku?!?!?!

A obłuda to by nie była jakby nie brali pieniędzy od reżimu, który za opaski tęczowe wrzuca do pierdla (a za homoseksualizm
  • Odpowiedz
A obłuda to by nie była jakby nie brali pieniędzy od reżimu,


@LifeReboot:

Musisz pisać tak, żeby głupie wychodki miały większe szanse na zrozumienie przekazu.

Napisałem to, co Ty. W domyśle, że nie powinni tam grać. To otrzymałem odpowiedź:

ojoj pieniążki wzięli, jak oni mogli zagrać na scenie nie za darmo. Pan Jezus mówił że należy za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przecież tutaj jest taki pokaz
  • Odpowiedz
@inozytol: Spróbuj przeczytać mój pierwszy komentarz, tylko ze zrozumieniem :) Dla kataru - republiki islamskiej nie ma już ratunku. Dla pisowskiej polski jeszcze jest. Niestety to ty prezentujesz poziom obsranego żula bez szkoły, skoro nie potrafisz zrozumieć tej "delikatnej" różnicy.

Nie jestem w stanie obrazić cię bardziej, niż sam się obrażasz wydalając z siebie dowolną wypowiedź.
  • Odpowiedz
Dla kataru - republiki islamskiej nie ma już ratunku. Dla pisowskiej polski jeszcze jest.


@konrad_bolec:

I teraz dochodzimy do czegoś. Jesteś genetycznie skrzywdzony, więc napiszę powoli.

1. Skoro dla "pisowskiej polski" jest nadzieja i piosenkarze wykonują takie gesty, to znaczy, że mają określone poglądy.
2. Z tego musi wychodzić, że skoro mają takie poglądy, to nie powinni występować w "katarze - republice islamskiej, dla której nie ma już ratunku". Występując w
  • Odpowiedz
@paul772:
To jak wspierali w takim razie LGBT w Katarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wspierali, pojechali zarabiać i to jest obłuda. Ale was was boli, że ktoś to nazwał XD
  • Odpowiedz
@inozytol: No no... widzę, że zaczynasz (choć bardzo powoli) rozumieć, że tego typu zespoły zajmują się działalnością komercyjną i grając koncerty zarabiają pieniądze.

to znaczy, że mają określone poglądy


Wow! Teraz mi zaimponowałeś swoją błyskotliwością. Odkrywasz, że ludzie mają swoje poglądy! Ależ w twoim mózgu musi się teraz kotłować... tyle informacji na raz!

Zrób jeszcze kilka fikołków, to w nagrodę może rzucę ci patyk.

Ps. ale to wy, prawackie miernoty wyjecie
  • Odpowiedz
@text: moze i nie jestes za pisem ale po #!$%@? mi kazales sprawdzic, mam teraz raka i jestem na onkologii po twoich wpisacj dzieki #!$%@? w #!$%@?
  • Odpowiedz
czemu tu jest obłuda? Uzasadnij to jakoś

@paul772:
Czemu jest obłudą to, że wspiera LGBT w Polsce, a nie wspiera w Katarze? Serio? XDD
Rozumiem, że nie jest obłudą, bo w Katarze grał dla kasy i nie jechał wspierać? Czy jak tam to sobie tłumaczysz?
Myslisz, że kasa zdejmuje obłudę czy co?
  • Odpowiedz
Że też wam się chce dyskutować z takimi amebami.


@merciless85:

Trochę kusi to, że tak łatwo wykazać głupotę tych wykopków. Z drugiej strony nikt nie odnosi się do tego, co piszę ja, czy OP i cała "dyskusja" jest dość frustrująca.

Dam sobie spokój, bo to do niczego sensownego nie doprowadzi. Może jeszcze sobie zrobię ranking głupoty wychodków i poukładam wpisy w zależności od natężenia głupoty.

by dać prztyczka w nos rządowej
  • Odpowiedz