Wpis z mikrobloga

Nadziei sobie wielkich nie robię, ale gdyby magia mirko miała zadziałać to warto spróbować. W nocy z 28 na 29.12 ktoś nieumyślnie lub umyślnie zabrał moją kurtkę (zdjęcie poniżej) z Niebo Cafe we Wrocławiu. Zależy mi na jej odzyskaniu i gdyby ten wpis trafił do osoby, która zabrała tę kurtkę to zapraszam do kontaktu.

#zgubione #wroclaw #szukam
Pobierz Grayswandir - Nadziei sobie wielkich nie robię, ale gdyby magia mirko miała zadziałać...
źródło: comment_16723488377dCpYjJVK8dnOwXMSkPwx1.jpg
  • 20
@Grayswandir: Podejrzewam… ciężko się będzie z nimi o to wykłócić. Jeśli bardzo Ci zależy na kurtce, to pozostaje złożyć zawiadomienie na policji i faktycznie wyciągnięcie od nieba nagrań z pomocą służb. Bądź co bądź, wartość skradzionej rzeczy kwalifikuje się już do przestępstwa, więc powinni to potraktować poważnie, choć z naszą policją nigdy nie wiadomo…
Swoją drogą, kurtka wisiała na wieszakach na prawo od baru?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OneToRuleThem: Nie, stałem sobie z kumplem przy barze, wieszaki są też pod ladą i tam odwiesiłem kurtkę. Generalnie niewiele się stamtąd ruszałem, 2 wyjścia do toalety i raz na zewnątrz, bo kumpel chciał zapalić.

Kradzież kradzieżą, ale przy zawiadomieniu zazwyczaj lepiej być dokładnym... przywłaszczenie się obecnie kwalifikuje do jakichkolwiek działań?