Wpis z mikrobloga

I nagle pojawiają się sesje szczęśliwej rodziny i inne madki klikają lajki - dla mnie to wyższy level bycia pozerem.


@Odwrocuawiacz: takie kolo #!$%@? - wszyscy pokazuja ze dzieciaki to tylko szczescie,bo tak inni pokazuja,wiec sie naklania i mowi o tym jak jedynie slusznej drodze do szczęścia.
@jutokintumi w sumie niech każdy żyje sobie swoim życiem. Dopóki ktoś nie robi komuś krzywdy, a to co robi sprawia mu przyjemność to ja nie widzę problemu ¯_(ツ)_/¯ ps. Już pomijam, że to kolejna moda która kiedyś przeminie. Wesołych i wszystkiego nawzajem!
normalny człowiek nie zwraca na takie rzeczy nawet uwagi, ty musisz za to pokazać innym jak bardzo cię to nie obchodzi

@Vasterek4:
Wiesz, ze DOKAŁDNIE to samo można powiedzieć o tobie? Normalny człowiek nie zwraca uwagi, że ktoś ma nie zwracać uwagi XDDDD
Wiesz, one do sesji przygotowują się kilka dni, zbierają info, ustalają terminy, ciuszki sruszki. A koleś na wrzucenie mema traci 15 sek.
Uważasz, ze jak ktoś wrzuca mema,
@text: Nie każdy ma w dupie. Ciocie, przyjaciółki, znajomi rodziny, babcie nie mają w dupie. Oni oglądają takie foty i się zachwycają/komentują/przeżywają. A wiesz, co tacy rodzice mają w dupie?
Opinię jakiegoś randoma z neta.
Sam mam takiego kaszojada a udostepnianiw takich sesji jest chore jak ktoras ciocia czy wujek chca go zobaczyc wysylam priv a nie wszystkim, ogolnie udostepnianie swojej prywaty rodzinniejn na koncie jest chore
Oni oglądają takie foty i się zachwycają/komentują/przeżywają.

@Sakad:
( ͡° ͜ʖ ͡°) XDDDDDDD
A dokładnie oglądają 3 sek ( ͡° ͜ʖ ͡°)