Wpis z mikrobloga

Nasze pierwsze wspólne święta () W grudniu razem z @kennyskrrt oficjalnie powiedzieliśmy naszym rodzinom, że jesteśmy razem. Moi rodzice już od pewnego czasu wiedzieli, że jestem "innej" orientacji, a fakt przedstawienia im niebieskiego paska był może na początku trochę szokiem, ale mam od nich pełną akceptację i zrozumienie. Również rodzice @kennyskrrt spokojnie przyjęli ten fakt i dzisiejszą wigilię spędzamy u moich "teściów". Przedwczoraj lepiliśmy razem uszka oraz robiliśmy pierogi z kapustą i grzybami, do tego piliśmy czerwone winko i fajnie jest poczuć tę świąteczną atmosferę. Życzymy wszystkim miraskom wesołych i przede wszystkim zdrowych świąt oraz zawsze pełnej akceptacji ze strony Waszych najbliższych! ()

#niebieskiepaski #rozowepaski #pokazniebieskiegopaska #homoseksualizm #itsokaytobegay #swieta #rodzice #rodzina #lgbt #pokazmorde #wigilia #ladnypan
chalwaklb - Nasze pierwsze wspólne święta (。◕‿‿◕。) W grudniu razem z @kennyskrrt ofic...

źródło: comment_1671869999cgPtXcPT8J183yIwCXvh3X.jpg

Pobierz
  • 271
@chalwaklb jedna rzecz mnie ciekawi. Czy mimo faktu, że rodzice z jednej i drugiej strony dobrze to przyjęli to okazujecie sobie przy nich miłość (np. uściski, pocałunki) czy raczej powstrzymujecie się żeby nie przesadzić?
Pewnie zaraz ktoś mnie obrzuci, że jestem nietolerancyjny, ale nie przeszkadzają mi związki homoseksualne, lecz z pewnością czułbym się nieswojo w takiej sytuacji.
@chalwaklb: fajnie, ale nie obchodzi mnie to w ogóle.
Właśnie przez to ze probujecie pokazywac ze jestescie inni niz reszta, ludzie czesto odbieraja Was źle.
Ja dzisiaj rowniez bede u swojej rodziny z różową na wigili po raz pierwszy, i nie wstawiam o tym posta.
Zacznijcie zyc swoim zyciem i przestancie robic z tego homoseksualizmu cos co trzeba akceptować, bedzie Wam łatwiej.
Wesołych.