Wpis z mikrobloga

Dlaczego o 23 leżąc w łóżku po pracy moja motywacja do zmiany swojego życia jest na poziomie 9999lv a jak rano miałbym gdziekolwiek wyjść to się kończy na tym ze leżę w łóżku, loguje się na pracy zdalnej i dalej wazę 120kg przy 183cm wzrostu? Jak to w końcu zmienić, cały „mindset” to w końcu pstryka w głowie czy jest to długi proces? Jak to u was było Ex Grubasy? #mirkokoksy #silownia #dieta
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wektorowy1: dotarło do mnie, że albo schudnę albo zdechnę i w zasadzie z dnia na dzień zmieniłem wszystko. Sam nie wiem skąd spłynęła na mnie taka motywacja, bo to do mnie nie podobne ale tak było.
Jeśli nie masz siły na dużą zmianę to zrób małą i potem kolejne kroki. Lepiej robić cokolwiek niż nic. Małe zmiany też są super.
  • Odpowiedz
@Wektorowy1: polecam probowanie roznych rzeczy i gdy cos Ci sie spodoba lub przynajmniej nie odstraszy to malymi kroczkami aby sie przyzwyczaic np. rozne aktywnosci silownia, rower, basen, sporty walki itp. Dodatkowo znajdz obiekt lub przynajmniej godzine gdzie sie bedziesz dobrze czul i nie krepowal
  • Odpowiedz
@Wektorowy1: Ile masz lat? Uprawiałeś kiedyś jakiś sport, który sprawiał Ci frajdę? Ja się zalałem na studiach i sporty zespołowe przestały mi sprawiać frajdę, bo ze względu na #!$%@?ą kondycję stałem się w nich gorszy. To było dla mnie motywacją, najpierw zrzuciłem sadło, a potem zacząłem trenować siłowo, żeby być lepszym niż byłem wcześniej :D Taka była moja motywacja i jest do dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Glorf: @kilemile: 25 level here, od podstawowki do konca liceum grałem w siatkowke w taki mmini klubie ale po liceum praca zdalna, rozleniwilem sie i 2x tyle na wadze. 25 lat niby nie duzo a jednak juz nie nastolatek
  • Odpowiedz
@Wektorowy1: no właśnie chodzi o to żeby nie wziąć na siebie zbyt wiele obowiązków które szybko cię zmęczą. Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem pracującym a nie sportowcem zawodowym to dopilnuj diety i możesz dołożyć jakąś aktywność 2-3 razy w tygodniu typu basen czy siłownia. Nie musisz wstawać codziennie rano i biegać 10 km xD po jakimś czasie nowy sposób odżywiania staje się normą. Zjadasz co chcesz tylko zwracasz uwagę na ilość.
  • Odpowiedz