Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #cwiczzwykopem

Mirasy, szukam kogoś kto odpłatnie rozpisze mi ćwiczenia. Nie szukam tu porad typu, podaj wzrost dobierzemy Ci dietę i ćwiczenia, tylko kogoś z kim skonsultuję szerszą historię w tym zakresie. Najlepiej zawodowego trenera, fizjoterapeutę, magistra w dziedzinie lub po prostu kogoś kto może jakoś swoje porady umotywować wykształceniem lub zawodem, bo w internecie umiem szukać, ale nie w tym rzecz.

A może są serwisy, konkretne osoby, które możecie polecić (i tak mam Google, ale nie doświadczenie i wiedzę).

Ktoś chętny, ktoś coś poleci? Z góry dzięki!
  • 14
@Wyrelworelowany: wejdź na google siłownie popatrz po tych z lepszą opinią, napisz sobie w notatniku na spokojnie co chcesz powiedzieć, o co chcesz zapytać i wyślij tą wiadomość na e-mail do kilku obiecujących placówek z siłki albo na sms pod podany numer lub też zadzwoń.
@Wyrelworelowany: Ja bym powiedzial nawet ze tanio, juz nawet nie liczac inflacji i tego ze wszystko podrożało. No i pomimo, że trenerem nie jestem, to jednak według mnie prowadzenie nooba jest trudniejsze niż kogoś z jakąs wiedzą i obyciem treningowym, bo musisz mu praktycznie wszystko tłumaczyć od podstaw, nawet najbardziej banalne rzeczy.