Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shinyz0 ostatnio jak jechałem pociągiem to zebrałem w sobie całą siłę jaką miałem i na strzała je otworzyłem, a potem przyszedł konduktor i mnie opierdzielił, że z tej strony pociągu się nie wysiada i musiałem zamknąć xD

@Eustachiusz: xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shinyz0: tam nie ma nic skomplikowanego xD
@mirek63479: na PKP wszystko musi być jakieś #!$%@?.

Odbierałem dzisiaj kogoś z dworca w Krk. Pociąg EIP 5304 z Gdyni. Sprawdzam sobie godzinę przyjazdu na portalpasazera.pl - wszystko git. Przyjeżdżam na dworzec. Na tablicy widnieje pociąg EIP 5305. Numer peronu, toru, ślad jedzie i godzina przyjazdu się zgadzają.

O #!$%@? chodzi? On w trakcie trasy zmienia numer?

Te drzwi tylko weryfikują czy jesteś mężczyzną


@Andczej: to jestem mężczyzną xD jakoś zawsze otwierałam je bez problemu (chociaż fakt, przed pierwszym razem był lekki stres, ale okazało się to prostsze niż wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@staryhaliny: może zmieniac nawet kilka razy. To czy numer jest parzysty czy nieparzysty zalezy od tego czy jedzie w kierunku rosnącego czy malejącego kilometraża na linii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: Na przykład zdarza się ze dłuższy skład dzielą na dwa krótsze, które udają się w różnych kierunkach.


@Martinjz: to powinni im nadać numery 5303A i 5304B albo 5304-1 i 5304-2. 5305 to jest zupełnie inny pociąg dla mnie

---

@staryhaliny: może zmieniac nawet kilka razy. To czy numer jest parzysty czy nieparzysty zalezy od tego czy jedzie w kierunku rosnącego czy malejącego kilometraża na linii.


@j557: o
tak, bo zmienił sie numer linii widocznie (coś jak numer drogi po której jedziesz) i ta druga miała kierunek naliczania w drugą stronę


@j557: Panie, ale w jaki sposób to mnie powinno obchodzić jako pasażera? Napisane #!$%@? jest EIP 5304 to taki pociąg powinien przyjechać. Jak chcą to niech se numerują dla siebie kolejarze oddzielnie, ale identyfikator pociągu powinien być jednolity na tablicy, na bilecie, na pociagu..., a nie że 5304