Wpis z mikrobloga

@PolishPsycho cytowana wypowiedź to odpowiedź na twoje

O to chodzi kochany restauratorze, że jak mi nie będzie smakowało wasze #!$%@? żarcie (i zechce mi się po nim wymiotować), to nie będę miał zamiaru spełniać wymagań kosztowych w wysokości 100 zł :) Restauracje przepychają takie wymagania, bo się przyzwyczaiły do lubiących być dymanymi i bez własnej godności polaków takich jak Ty (tak, to miało ciebie urazić)


Także sam zacząłeś obrażanie. Drugi raz więc
  • Odpowiedz
@PolishPsycho: Zapytałbym ich co jak jedna osoba z ekipy jest na diecie i chce zamówić tylko wodę i sałatkę, wpuszcza ja? Reszta ma przez to wydać więcej i rozdzielić jej zaległe wydatki na siebie? XDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
m wydasz te 100 zł to o co masz ból dupy właściwie? to pokłosie cebulaków korpo szczurków którzy zamawiają stolik w knajpie dla 10 osób i potem siedzą przy dwóch piwkach cały wieczór.

@advert: to nie wolno sobie wypić tylko dwóch piw, panie Januszu? XD nachlać się do upadłego, albo kupować wodę mineralną po 12 zł? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dla mnie to oczywiste jest że jak rezerwuję stolik w knajpie dla kilku osób to wyjdzie więcej niż 100zł na łebka


@advert: chłopu się w głowie nie mieści, że można skonsumować mniej niż on xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
to pokłosie cebulaków korpo szczurków którzy zamawiają stolik w knajpie dla 10 osób i potem siedzą przy dwóch piwkach cały wieczór.

@advert: siedzę właśnie w stanach i tak napiwki są mile widziane i daje je 95% gości ale nikt Ci nie narzuca wysokości i jak nie dasz też się nic nie stanie. Nie ma przymusu. Nikt mi jeszcze nigdy nic nie doliczyl za serwis a byłem już w kilku fancy restauracjach.
  • Odpowiedz