Wpis z mikrobloga

@michurz99: Kiedyś korzystałem. Leciałem na pałę to co ustalił trener. Potem w Connect korygowałem powtórzenia i wybierałem z listy ćwiczenia siłowe które faktycznie robiłem. Fajnie było widać jak np. uważałem, że miałem kiepski dzień i dużo nie zrobiłem a okazywało się, że sumarycznie przerzuciłem naprawdę sporo.
@michurz99: treningi ustawione, wrzucone do kalendarza. W domu jedynie ustawiam ile kg było. Z tego względu, że nigdy nie wiem jak się będę czuł. Ale jak dajesz radę zawsze wykonać tyle ile planujesz, to warto wszystko zrobić wcześniej. By potem było jak najmniej edytowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michurz99: mam zaplanowane wcześniej ale w sumie to robię tylko kilka zestawów na nogi. Podczas ćwiczeń na bieżąco zmieniam liczbę powtórzeń i ciężar.

@pokey: dla mnie główny benefit jest taki że mogę po czasie zobaczyć co, jak i ile robiłem np w zeszłym sezonie. Ale tak jak pisałem, że względu na kolarstwo na siłkę chodzę w okresie jesienno zimowym i robię głównie nogi.
@cohontes: I jak wpisujesz ćwiczenia? Rozdzielasz każdą serię czy wpisujesz od razu wszystkie pod jedno ćwiczenie? Żeby było łatwiej zrozumieć - ustalasz 5 powtórzeń przysiadu x 5 serii i przedzielasz je odpoczynkiem, czy dodajesz od razu 25 powtórzeń przysiadu?
@michurz99: Ja wstępnie ustawiam trening podzielony na serie z automatycznymi powtórzeniami i ciężarem (zlicza w miarę ok zależnie od ćwiczenia i na bieżąco edytuje po serii w trakcie odpoczynku. Po serii przyciskiem zaczynam przerwę i zaczyna liczyć się czas. Jak uznam, że starcy odpoczynku/przejdę na inne ćwiczenie, to przyciskiem kończę przerwę/aktywuje kolejną serię. przykład Jak masz ustawiony z góry plan to na zegarku widać kolejne ćwiczenia z planu do wykonania więc