Wpis z mikrobloga

Szukałem auta przez 2 miesiące, obejrzałem z 10 gruzów.

I wiecie co? I kupiłem #!$%@? fiata punto 1.2 z 2012 roku. Cały w oryginalnym lakierze, 200k przebiegu ale serwisowany na bieżąco. Od normalnej rodziny.

Byle jeździło. Już mi się odechciało #!$%@? xD jeździ? Jeździ. W miarę komfortowo, muzyka gra, klima jest. Koniec nerwów.

Z farszem.

#samochody #motoryzacja #fiat
BananowyKrol - Szukałem auta przez 2 miesiące, obejrzałem z 10 gruzów.

I wiecie co...

źródło: comment_1669105134ANps04o9MeUTtDG25APNqV.jpg

Pobierz
  • 179
@BananowyKrol: bo trzeba szukać dobrze i niekiedy zapłącić trochę więcej za taki sam model. Sam ostatnio kupowałem auto i wystarczyło dopłacić kilka tysięcy do średniej ceny danego modelu i masz dobrą furę, a nie ludzie szukają jak najtaniej i potem płaczą, że szrot. Czasami można wyłapać po taniości jakieś perełki, ale szanujmy się, to jest prawie niemożliwe
#!$%@?, #!$%@?ć tych handlarzy.


@Wygryw_pospolity: dlatego jak ktoś chce mieć spokój, to niech szuka auta od prywatnego właściciela. Od handlarza to mozna jak to jakiś dobry znajomy i wiesz, że ciebie w #!$%@? nie zrobi.

Jak już jest git to chcą zaniżać wartość na FV, kasa dzisiaj, a odbiór auta za tydzień (°° . 40k budżetu, a nie da się znaleźć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BornToDie69: no a co? takie ceny teraz na rynku aut używanych, odpal se olxa. poniżej 10k to nie ma nawet co patrzeć. 15 to rozsądnie za 10-latka. A jak sądzisz inaczej albo piszesz tylko po to żeby się #!$%@?ć to pal gumę xD

@BananowyKrol: a ja 4 lata temu sprzedałem Peugeota 206 w miarę dobrym stanie za 2k PLN xD. I do dzisiaj od czasu do czasu widzę go na
@BananowyKrol: Ło to to. Też się rozglądałem za autkami i ostatecznie stanęło na Renault Megane 1.9 w dieselku. W porównaniu do mojego gruza którego miałem cichutkie, tira wyprzedzi, pali 6l w trasie. Na starość to człowiekowi niewiele potrzeba do szczęścia :D