Wpis z mikrobloga

Szukałem auta przez 2 miesiące, obejrzałem z 10 gruzów.

I wiecie co? I kupiłem #!$%@? fiata punto 1.2 z 2012 roku. Cały w oryginalnym lakierze, 200k przebiegu ale serwisowany na bieżąco. Od normalnej rodziny.

Byle jeździło. Już mi się odechciało #!$%@? xD jeździ? Jeździ. W miarę komfortowo, muzyka gra, klima jest. Koniec nerwów.

Z farszem.

#samochody #motoryzacja #fiat
Pobierz BananowyKrol - Szukałem auta przez 2 miesiące, obejrzałem z 10 gruzów.

I wiecie co...
źródło: comment_1669105134ANps04o9MeUTtDG25APNqV.jpg
  • 179
@BananowyKrol: Zajebista furka, też taką jeżdżę, ale na p0lackie realia autostradowe trochę za słaba ( ͡° ʖ̯ ͡°) za to po Słowenii, Austrii i północnych Włoszech jeździ się rewelacyjnie ()

Oklej sobie tylko czarną folią słupki i przód za tablicą rejestracyjną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój ma już 10 lat i co to dużo mówić, rdza bierze. Najbardziej progi (ale ta strona, która znajduje się najbliżej ziemi,


@loucas: progi zewn. prosto wymienić, normalka, że ruda wchodzi, to samo wydech
@BananowyKrol jak szukałeś aut mając totalne minimum na dany model to się nie dziwię. Ja już drugi raz kupiłem pierwsze auto które oglądałem bo nie było się do czego doczepić. No ale nie szukałem najtańszych egzemplarzy od handlarzy
@testowyandrzej u mnie misa olejowa prawie się rozlatuje ale od 2 lat się rozlecieć nie chce, tak to mam pojedyncze ogarnisko na masce wielkości może 0,5cm i jedno na drzwiach. Nadkola i progi zdrowe, całe podwozie skorodowane trochę ale auto kupione z zamiarem wyjeżdżania 2-3 lata i do opchniecia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol: sam jezdze Punto Evo z 2010 od 4 lat i nie mam zamiaru zmieniać.
Noc się nie psuje, jeździ się na lajcie. Dobrze się trzyma drogi na zakrętach, a z opcją 'city' to po prostu bajka się prowadzi
A kase sobie oszczędzam na inne sprawy i predzej wydam na mieszkanie niż na beeme ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BananowyKrol: Gratuluje zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też miesiąc temu kupiłem kropka Punto EVO 2010 r. za 18k. W moim przypadku był do wymiany przełącznik zespolony jak przyszedł mróz nie działały kierunkowskazy i długie światła. Częsta usterka w tych modelach. Poza tym jeśli zakładasz gaz (ale i ogólnie) to pamiętaj o regulacji luzów zaworowych. Tutaj jest regulacja płytkowa nie hydrauliczna. Dolot 0,3mm wydech 0,4mm. Jest spory problem