Wpis z mikrobloga

Szukałem auta przez 2 miesiące, obejrzałem z 10 gruzów.

I wiecie co? I kupiłem #!$%@? fiata punto 1.2 z 2012 roku. Cały w oryginalnym lakierze, 200k przebiegu ale serwisowany na bieżąco. Od normalnej rodziny.

Byle jeździło. Już mi się odechciało #!$%@? xD jeździ? Jeździ. W miarę komfortowo, muzyka gra, klima jest. Koniec nerwów.

Z farszem.

#samochody #motoryzacja #fiat
BananowyKrol - Szukałem auta przez 2 miesiące, obejrzałem z 10 gruzów.

I wiecie co...

źródło: comment_1669105134ANps04o9MeUTtDG25APNqV.jpg

Pobierz
  • 179
@BananowyKrol: Punto przyjemne autko. Miałem podobną sytuację do ciebie tylko że ja w okolicach wakacji szukałem czegoś dla siebie najpierw z założeniem że coś starszego wezme jako daily+zabawka, jak straciłem kilka dni na ogladanie gruzów to się wnerwiłem i uznałem że zwiększam budżet i po prostu szukam czegoś młodego w benzynie z automatem na daily. Po kolejnych kilku tygodniach szukania i kilku ulepach moje nerwy nie wytrzymały i się #!$%@?łem i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BananowyKrol: mam takiego 1.2, 2009 rok 115 tyś przebiegu, lgp. Auto dobre do miasta, dalej się nim nie wybieram. Pierdoły go mecza strasznie, długo wymieniać: górne mocowania amorów poszły, elektryka - przestały włączać się kierunki (na forum jest opisane dokładnie jak sobie z tym poradzić), pompa paliwa padła, przewody z elektryka do klapy się przetarły, styki w tylnych lampach przestały stykać I coś bym jeszcze znalazł. Ogólnie jedna żarówka coś nie
@Docent_Jan_Mula: Tak samo za 60k można równie dobrze mieć Dodge Challengera z 2012-13 roku albo kolejnego nudnego Golfa czy Fabię. Spalanie co prawda wysokie, ale za to jaka frajda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ThirtyDoorKey: no super taki Dodge Challenger, powodzenia jak coś się zacznie sypać. Znajomy kupił kiedyś okazyjnego focusa ze Stanów, okazało się że tak bardzo się różni od europejskich że byle pierdoła oznaczała kilka
@BananowyKrol #!$%@?, #!$%@?ć tych handlarzy. Od tygodnia zjechałem trójkąt Kraków, Częstochowa, Gliwice i nawet ciut dalej niż ten trójkąt. Do wydania 40k i zawsze handlarzy #!$%@? coś kręci i auto jest całe, do momentu wyjęcia czujnika. Jak już jest git to chcą zaniżać wartość na FV, kasa dzisiaj, a odbiór auta za tydzień (°° . 40k budżetu, a nie da się znaleźć
@Cinoski teraz te 1.4t od fiata to zabawa dla zamożnych xD

Właśnie ja szukałem MiTo z 1.4t i automatem. Dałem 6500chf, wolnossące silniki z manualem i lepszym wyposażeniem można było kupić za 4000 :D