Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie starego chlopa. Ale mnie wkurza ze moi rodzice byli takimi ciapami ktorzy sie w ogole nie interesowali swoimi dziecmi.
Kazda czynnosci lub bezczynnosc w wieku 0-15 pozniej tylko sie poteguje.
Jak mozna pozwolic swojemu synowi roztyc sie do 130 kilogramow jak ma tylko 15 lat?!
Pare lat pozniej udalo mi sie schudnac ale komorki tluszczowe pozostaly i tak juz od 15 lat caly czas walcze ze swoim cialem zeby nie wrocic do tamtej wagi. Cale moje zycie jest dostosowane pod diete i cwiczenia. Chyba bede musial zrobic sobie liposukcje by je wreszcie zlikwidowac.
Jak tylko zjem sobie wiecej podczas urlopu w Grecji (ah te souvlaki) to od razu +4kg i znowu spodnie napiete.
Nie wspominam juz ze mentalnie tez jestem tak dostrojony ze kojarze jedzenie z nagroda i ze „spokojem”. Boze jak ja zazdroszcze ludziom ktorzy sie nie przejmuja waga i ze waga nie kontroluje ich zycia.
Swoja droga mam takie przemyslenia o komorkach tluszczowych i zastanawiam sie czy ktos tez to zauwazyl. Wiem ze miejsce odkladania sie tluszczu zalezy od genetyki ale zastanawiam sie tez czy nie od wieku. Mi w dziecinstwie tluszcz glownie szedl w nogi i pupe (ogromne uda) bo malo sie ruszalem, duzo sidzialem i ciagle jadlem.
A taki kolega ktory byl szczuply cale zycie i dopiero teraz po trzydziestce zaczelo mu sie tyc to dalej chude rece i nogi ale bemben ma wiekszy niz ja kiedykolwiek. Czy to tylko genetyka ze u mnie w nogi a u niego w brzuch czy rowniez kwestia wieku?
#dieta #mikrokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63446d32c327744791404c0b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
iposukcje by je wreszcie zlikwidowac.

Jak tylko zjem sobie wiecej podczas urlopu w Grecji (ah te souvlaki) to od razu +4kg i znowu spodnie napie


@AnonimoweMirkoWyznania: 1kg tłuszczu to 7000kcal - nie pierdziel, że po jednych tyle ci przychodzi - ja nie byłem nigdy grubasem ale po 4 dniach nad morzem gdzie ciągle pije browca i dużo żarcia też mam 3kg - wrzuc na luz
  • Odpowiedz
1. Po wakacjach zawsze się tyje, ale waga szybko powinna wrócić do normy jak wrócisz na dietę/zero kaloryczne.
2. To nie wina rodziców, że dla ciebie "fajne wakacje" = żarcie pod korek dzień w dzień i zapijanie browarami. Nic ci nie da liposukcja jak sobie głowy nie naprawisz.
  • Odpowiedz
@pianinka ale przecież za młodu to rodzice wyrabiają dziecia pewne nawyki żywieniowe, jak widzisz otyłe dziecko co ma 9 lat to uważasz, że to jego wina? Wbrew pozorą później jest ciężko to zmienić, i wymaga to sporo pracy, i mówię to żeby nie było jako osoba która od zawsze była szczupła.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? kebaby i piwo i się dziwisz, że nabierasz 4 kg? To, że rodzice w dzieciństwie cię zapuścili to jedna sprawa, a to, że nadal jesteś #!$%@? debilem, co nie potrafi normalnie się odżywiać to już twoja wina. Naucz się normalnie jeść ohydny grubasie, #!$%@? trenować na siłownię i przestań się użalać nad sobą i zwalać cala winę na rodziców.
  • Odpowiedz