Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 98
855 766 + 171 = 855 937

Opus Magnum 2022 czyli zrobienie okrągłych numerków w kwadratach.

Sama traska po drogach pożarowych i innych leśnych w dużej mierze szuterki premium. Aczkolwiek zaplanowanie tak trasy, szczególnie że lasy tam piaszczyste, wymaga dużo studiowania heatmapy, gdzie są drogi pożarowe i wnioskowania ze słabej rozdzielczości zdjęć satelitarnych. Dojazd czu czu do Dębicy, potem powrót z Majdanu Królewskiego przez Rzeszów. Niestety gonił deszcz, to uciekłem na pociąg nieco wcześniej niż planowałem.

Przy okazji w tamtych okolicach mam rodzinę, to odwiedziłem ciotki, wujków, babcię. Raz na czas trzeba.

Jeszcze nie wiem jaki sobie wymyślić pomysł na Opus Magnum 2023... Propozycje?

Max square: 82x82
Max cluster: 20081
Total tiles: 60064

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #metaxynarowerze

Skrypt | Statystyki
Pobierz metaxy - 855 766 + 171 = 855 937

Opus Magnum 2022 czyli zrobienie okrągłych numerków...
źródło: comment_1665137656Ub7kkir4XRxSe8xpLXtawe.jpg
  • 53
@metaxy: Z każdej strony już masz coś co blokuje duży kwadrat, czy jeszcze jest nadzieja na względnie normalne podbicie tego 82x82 bez zatrudniania się w hucie/włamywania na poligon/pływania kajakiem po morzu/deptaniu górskich parków narodowych? :D
@jszq: jeżeli dobrze liczę, to tak 113. Hutę w przyszłym roku pewnie zrobię na dniach otwartych. Wtedy kolejny jest Goczałkowicki. Jak to zrobię, to już zacznie mi największa dziura w Europie przystawiać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Może powinieneś zostać naczelnym kartografem wykopu i spisywać w jakiejś open mapie rodzaje nawierzchni po jakiej przyszło ci jeździć


@stamart: też o czymś takim myślałem, ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. Skończyło się na dodawaniu zdjęć w Komoot.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@metaxy: ja jeżdżę w okolicach Warszawy. Myślę że taka mapa dla Kampinosu by się zdecydowanie przydała, nie tylko pasjonatom kwadratów. Tam jest masa ścieżek, ale część albo zarośnięta, albo piaski przez które nie da się przejechać. Poza tym takie coś warto mieć do planowania kolejnych własnych wycieczek.
ja jeżdżę w okolicach Warszawy. Myślę że taka mapa dla Kampinosu by się zdecydowanie przydała


@Paczek_w_masle: tak, ale Kampinos to zdecydowanie wyjątkowa sytuacja. Nawet nie wiem czy nie jedyna w Polsce.