Wpis z mikrobloga

Hej, z różowym idziemy za tydzień na "roczek" do jakiejś knajpy w małym mieście. Różowa jest kuzynką tego małego dzieciaka.

Mówię różowej, że 200zł wystarczy jak damy za parę, ale rodzą się wątpliwości czy nie za mało.

Dla mnie 200zł wydaje się i tak być dużą kwotą, ale ja jestem oderwanym od świata antysocjalnym kolesiem z IT.

Ile powinna dać kuzynka wraz z chłopakiem na roczek dla dzieciora?

#gownowpis #logikarozowychpaskow #pytanie #zwiazki
  • 84
@nibiru nie przejmuj sie idiotycznymi radami ze tyle ile za talerzyk bo nikt normalny nie sprawdza ile kosztuje talerz w danym miejscu jak jest gościem. Tyle ile uważacie, wogole lepiej zamiast kasy jakąś zabawke w takiej kwocie jaka wam pasuje. Np. chodzik/pchacz
@nibiru nie przejmuj sie idiotycznymi radami ze tyle ile za talerzyk bo nikt normalny nie sprawdza ile kosztuje talerz w danym miejscu jak jest gościem. Tyle ile uważacie, wogole lepiej zamiast kasy jakąś zabawke w takiej kwocie jaka wam pasuje. Np. chodzik/pchacz


@Ziutek_Grabaz ty byś poszedł się nażreć na krzywy ryj i miał w dupie, że ktoś za ciebie zapłacił? Każdy wie ile teraz kosztuje w knajpie obiad dla 2 osób z
@nibiru ze 100 mniej więcej pi razy oko. A tu jeszcze dochodzą jakieś kawy, herbaty, ciasteczka, desery, bo to nie tylko zjedzenie tylko zajmowanie lokalu przez pół dnia. Jak babka wynajmuje cały lokal na wyłączność to dodatkowa kasa. No i prezent dla dziecka. 400 jak nic wychodzi.
@nibiru ostatnio byliśmy z dziećmi u kuzynki, ja z żoną i dwoje dzieci. Kuzynka z tego co się dowiedziałem od kelnerek płaciła po 120 złotych za osobę. Idąc tokiem myślenia @WielkiNos musiałbym zapłacić 480 zł za same talerzyki i jeszcze 120 dla dziecka. 600 złotych za 3 godzinna imprezę, gdzie zjedlismy może za stówę xD

Dałem 200 złotych. Ja się na tą imprezę nie prosiłem. Swoim dzieciom też nie robię takich wystawnych