Wpis z mikrobloga

@bugg To jedyny sposób aby sprawnie przejechać odcinek przed rondem. Jak widzę, że inni kierowcy po prawej stronie sprawnie ruszają ze świateł i nie ma opcji się #!$%@?ć bez powodowania problemu to robię kółko na rondzie.
@Agemaker: @Akrat92: a obejrzeliscie ten film na YouTube, który ktoś wyżej wkleił? Ten, w którym TVP Kraków pokazuje patrol stojący na kotlarskiej i łapiący ludzi zmieniających ten pas? Można się z tego dowiedzieć, ze akurat stawały tam patrole i waliły mandat 250 zł i 5 pkt (film chyba stary, wiec dziś ta zabawa droższa). Nie można tej linii przekroczyć, bo pas jest do skrętu w lewo i za światłami na
@mytnik: @aks_762: Ja się mogę z taką wersja jak najbardziej zgodzić, ale na tym filmiku pada jedynie "na pasie do skrętu w lewo nie możemy zmienić pasa.", co wydaje mi się być słabym argumentem. Nie bo nie. Zresztą jak ten Pan opowiada o tym, to nie mówi że tak nie wolno, tylko że to złe. Dlaczego z wszystkich innych pasów do skrętu w lewo oznakowanych linia przerywaną można skręcać, a
@Paranoija: Ja rozumiem te logikę, która przedstawia policjant. Nie dałoby się rozwiązać przecież tego oznakowania poziomego tak, żeby jednocześnie jadący z kotlarskiej mogli zawrócić, a linia nie byłaby przerywana w tamtym miesiącu. Moim zdaniem znak poziomy strzałki na powstania wystarczy, bo są tam światła. I za światłami trzeba jechać w lewo z tego pasa, a nie prosto.
@bugg: Za każdym #!$%@? razem. Cwaniaki wyjeżdżają z korku, zjeżdżają na lewy pas, dojeżdżają do ronda i chcą żeby ich ktoś wpuścił na środkowy pas do jazdy prosto. Ja nigdy nikogo nie wpuszczam, ale zdarzają się barany, które wpuszczają wszystkich i robi się jeszcze większy korek przede mną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bugg: o panie op, odnalazłeś pan świętego Graala siemot, co im się wydaje, że umieją jeździć. Mogilskie jest fajnym rondem, bo pięknie weryfikuje umiejętności wielu, bardzo wielu "MISZCZUF" kierownicy. Na ich niekorzyść, nierzadko bez ich świadomości, że nie umieją jeździć XD
A tłumaczenia fikołkarzy to już w ogóle kekw.
Pozdro, szerokości i cierpliwości w Krakowie z jazdą, mnie korki skutecznie zniechęciły.
@Paranoija przecież to jest kompletnie inna sytuacja. To jest przed skrzyżowaniem, zmieniaj do woli. Wjeżdżasz na rondo=wjeżdżasz na skrzyżowanie, masz jechać tam gdzie pokazała strzałka, masz nakaz jazdy zgodnie ze strzałką. Zastanawiam się czy trollujesz, czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć?