Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@re_plenish: miesiąc temu jechałem w stronę Trójmiasta i zrobiłem pitstop na maku, a tam córeczka mamusi Julcia bez stanika w cieniutkiej bluzeczce z widocznym piercingiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Porównałeś genitalia z sutkami i powiedziałeś że niczym to się nie różni. Może porównaj części ciała które faktycznie się nie różnią czyli z męskimi sutkami.


@PochodnaFunkcji: Żeńskie sutki są ważnym elementem w seksie, męskie niespecjalnie. Tak czy siak, ja nie mam nic przeciwko, żeby kobiety chodziły z sutkami na wierzchu, a mężczyźni z jajami na wierzchu.
@SzubiDubiDu: no u nas piersi i sutki kobiece są seksualnym symbolem- podniecają mężczyzn. Ogólnie nie jest to standard, że kobiety chodzą z odkrytymi piersiami czy sutkami więc samo wyjście bez stanika też przykuwa wzrok.
Przez niektórych traktowane jest jako zachęta tak jak skąpy ubiór do zagadania i skomentowania.

Pomijając to jest to rozpraszające i generalnie powoduje spojrzenia to na pewno ale raczej gapić się będzie tylko ktoś kto nie umie się
@SzubiDubiDu: Uwielbiam kobiety bez staników i byłoby mega hipokryzją twierdzić, że nie patrzę. Oczywiście że patrzę, ale się nie gapię. To jest normalna część ciała kobiety. Tak samo patrzę na zgrabne biodka, pośladki, nogi, twarz itd. Nie uważam tego za uwłaczające, naturalna sprawa, że patrzy się na coś, co jest ładne. Co innego, jak ktoś chamsko wbija wzrok i się ślini.
Dla faceta jest niemożliwym nie spojrzeć na sterczące suteczki tak samo jak niemożliwym jest nie spojrzeć na przelatujący helikopter nie ważne co akurat się robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym to raczej porównał do łażenia z gołą klata i w obcisłych podkoszulkach żeby było widać cyca i kaloryfer. I faceci to rzeczywiście robią i to nagminnie.


@Krisskow: aby zbudować klatę i kaloryfer, trzeba lat treningów, więc porównanie słabe

Jedyne słuszne i pasujące porównaniem to strefy erogenne.
@Muhino: eee.. nie sądzę, że wzbudza to zazdrość, my też lubimy się patrzeć na cycki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to nie jest wyzwolenie, tylko szczucie ciałem, w celu uzyskiwania korzyści. Wiadomo przecież że większość mężczyzn jest podatna na takie prymitywne sztuczki.

Baby same się seksualizuja a potem beszczelnie płaczą że ktoś je napastuje.


@TheGreenBastard: Nie, po prostu staniki są w #!$%@? niewygodne i nie lubimy ich