Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SzubiDubiDu: w sumie to tbw jak sobie chodzą. imho to spoko, że pewne tabu jest łamane, a jak ktoś jest frustratem seksualnym i przebijający przez koszulke sut go wprawia w trans ruchacza, to jakby to ująć nie z dziewuchą bez stanika jest problem xD

co do pytania opa- tak rzuce okiem na zasadzie standardowego ogarniania mijanego na ulicy człowieka, babskie tzyce nie są dla mnie na tyle szokujące by lampić sie
@Julka_ACAB_BLM: taaaa. tak samo jak dekolt duży zrobi i zerkniesz nawet wtedy kiedy ona nie patrzy a i tak to swoim ptasim móżdżkiem jakoś czuje i podnosi sukienke/bluzke. Nie czaje tego dla kogo się tak ubierają??
A potem nie pozwalają ci popatrzeć
kobiety chodzą bez stanika bo tak jest wygodnie i przewiewnie w 30 stopni. Załóż sobie stanik i #!$%@? z nim 8 godzin ciekaw jestem kiedy sam zaczniesz jęczeć.


@024_: Kobieta na omawianym zdjęciu nie nosi stanika bo upał, tylko dlatego że szczuje cycem.

Temat nie dotyczy bólu dupy o stanika.

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Piszesz nie na temat i do tego nie tolerujesz czyjej oojni na siłę wymyślając swoją wizję.
Dlaczego obwiniasz ofiarę? Mogą tak nosić i nie usprawiedliwienia dla napastowania seksualnego z tego powodu


@dnasstorm: Niegdzie nie obwiniam "ofiary"

Tylko kompletny debil usprawiedliwiłby napastowanie, bo ktoś się wyzywająco ubiera.
Co nie zmiena faktu że niektóre działanie mają swoje efekty.

Jak się polejesz wrzątkiem, to się oparzysz. Taki przykład.

Rozumiesz różnice, czy nie za bardzo?
@dnasstorm: moja kobieta często tak chodzi. Lubi to i wygląda bardzo seksownie. No i nie ściemnia, że to dla wygody, z powodu upałów czy jeszcze z innego wymyslonego powodu.