Wpis z mikrobloga

Do wszystkich pisowców, kryptopisowców, symetrystów, freethinkerów, konfederatów i innych pokemonów spamujących od rana "PiS, PO = jedno zło", "Będzie to samo, tylko z drugiej strony", "Szczujnia zmieniła właściciela" i tak dalej:
Tak się fajnie składa, że całkiem dobrze pamiętam okres przed rządami PiS i to, jak wtedy wyglądała telewizja publiczna. Mogę was zapewnić, że praktycznie nikt wtedy nie posądzał TVP o bycie stacją stronniczą, propagandową, czy o bycie "PeOwską szczujnią", ani żadnym podobnym tworem. Przed 2016 rokiem pisało się jedynie o TVN jako o "lewackiej tubie" i czasami z resztą słusznie, ale nikt nic takiego nie mówił o TVP i jestem tego pewien, bo sam miałem wtedy kucowskie zapędy i na pewno bym to zapamiętał. Dopiero później, gdy TVP zostało przejęte przez PiS, to szambo wybiło dosłownie na inną galaktykę, a TVN w porównaniu do telewizji państwowej znowu stał się obiektywną stacją. W zasadzie to wiecie dlaczego PO przegrało wtedy wybory? Bo mówili w TVP o swoich aferach i porażkach, dzięki czemu szybko odparowało im poparcie. Ja wiem, że większość użytkowników tutaj robiła jeszcze ludziki z kasztanów na plastyce podczas ostatnich lat rządu PO, więc może tego nie pamiętać, ale wierzcie mi, że takiej propagandy jak za PiS w państwowej telewizji to po upadku komunizmu jeszcze nie było i nie mamy tu nawet o czym dyskutować.

#tvpis #tvp #sejm #wybory #takaprawda #polityka #polityka
  • 123
@aa-aa: To "sto lat" u Lisa to była żenada, ale powiedz sobie tak sam przed sobą i szczerze: czy to jest ten sam poziom, co dorabianie Tuskowi i Hołowni czerwonych ryjów w głównym wydaniu Wiadomości, kadrowaniu Tuska tak, żeby było mu widać "rogi", powtarzanie cały czas "fur dojczland" po kilkaset razy jak na jakimś seansie spirytualistycznym i tak dalej? To jest ten sam poziom? A tuszowanie wszystkich afer pisowskich, a później
ja mam brnąć? ja pamiętam co oni odwalali za poprzedniego tuska, tvp miał być dodatkiem do tvnu, teraz też 2 typów z tvnu na żywva zainstalowali w TVP, od teraz TVPo


@aa-aa: Widzisz? Nie potrafisz podać już żadnego przykładu świadczącego o stronniczości dawnego TVP, tylko jakieś ogólniki typu "ja pamiętam" i tak dalej. Gdyby faktycznie tak było, to sypałbyś mi teraz przykładami jak z rękawa, ale zostaje ci tylko "tak było