Wpis z mikrobloga

Otrzymałem od Pani Patrycji Panek, która prowadzi organizacje BABSKIN maila dotyczącego "Akademii Biznesu", gdzie w polu "do" było 300 innych maili składających się także z kombinacji imię+nazwisko. Napisałem do ww. Pani czy szkolenie z zakresu pisania maili również jest możliwe - odpowiedź w komentarzu.

Nie pozdrawiam XD

#heheszki
Pobierz Patt_ - Otrzymałem od Pani Patrycji Panek, która prowadzi organizacje BABSKIN maila d...
źródło: comment_1661446600dFGBEwG3Qv5fucUhaIp4qm.jpg
  • 58
@MichasQGP pisze jeszcze trochę jednym okiem, za wcześnie jest. Ale jeśli chodzi o posiadanie maili przez firmę, to nie ma tak, że posiadają te maile bezprawnie. Mogą je wziąć nawet z naszej klasy. Wszystko rozchodzi się o to w jaki sposób przetwarzają Twoje dane.

Możesz wystosować do nich oficjalnego maila z zapytaniem skąd mają Twój adres. W zależności co Ci odpiszą możesz podjąć różne kroki.

Ja osobiście olałbym temat. Laska się pomyliła
@Patt_: Odpowiedz, która sprawia, ze mam już cala sylwetkę tej pani przed oczami xD Zrobiła głupote. Odpowiedz to pytanie z wyższością "ego połechtane?" nawiązujące od razu do tego, ze sama ewidentnie ma problem i jej delikatne ego zostało urażone. "bezczelny pan nie może przyjść na moje wspaniale szkolenie!!!!111" i oczywiście użycie zagranicznego słowa "mindset" i nawiązanie do tego, ze eeech ktoś jest staromyślący, a ona taka nowoczesna! Brakowało jeszcze "w Polsce
bierzesz rejestrujesz na stronach typu sklepy, potrograficzne itp tak na 3 portalach tylko, i zaznaczasz ze chcesz byc powiadamiany na maila i polubiasz pewne rzeczy. Podczas rejestracji nazwa uzytkownika musi byc nazwa tej organizacji ktora ci wyslala te maile.

Ludzi #!$%@? strzeli i beda dzwonic do niej z morda.

Odpowiedz do wszystkich i w wiadomosci napisz ze pani nie zna rodo, a sprawa zostanie zgloszona do odpowiednich organów za celowy wyciek danych.
Pobierz Inhale - > bierzesz rejestrujesz na stronach typu sklepy, potrograficzne itp tak na 3...
źródło: comment_1661498427H5rwyNg8Bn0AvmXPEZnBam.jpg