Wpis z mikrobloga

Otrzymałem od Pani Patrycji Panek, która prowadzi organizacje BABSKIN maila dotyczącego "Akademii Biznesu", gdzie w polu "do" było 300 innych maili składających się także z kombinacji imię+nazwisko. Napisałem do ww. Pani czy szkolenie z zakresu pisania maili również jest możliwe - odpowiedź w komentarzu.

Nie pozdrawiam XD

#heheszki
Patt_ - Otrzymałem od Pani Patrycji Panek, która prowadzi organizacje BABSKIN maila d...

źródło: comment_1661446600dFGBEwG3Qv5fucUhaIp4qm.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@dzikognisty: owszem w KRS są podane numery PESEL wielu osób pełniących funkcje w spółkach itd. Tylko należy zadać sobie pytanie, czy to jest w porządku? Ukraść tożsamość i wziąć chwilówkę albo podpisać umowę na słupa już dałoby radę. A jak nie masz alertów z BIK, to nawet nie będziesz mieć o tym pojęcia...
  • Odpowiedz
Agresja rodzi agresje, zareagowales po chamsku to dostales chamska odpowiedz - a tak szczerze to czego sie spodziewales?
  • Odpowiedz
@Patt_: Dzialanie i zwrocenie uwagi sluszne, ale wezcie sie odduczcie tego #!$%@? passive agresive i na sile bycia smieeznym, bo widac efekty.
  • Odpowiedz
  • 0
@MichasQGP ponieważ adres e-mail to w większości przypadków nie dane wrażliwe. Poza tym musiała by notorycznie popełniać takie błędy.

Tak jak danymi wrażliwymi nie będzie nazwa firmy Jana Kowlskiego, który firmę nazwał Jan Kowalski Usługi Remontowe.

Chyba, że się mylę. Proszę mnie poprawić wtedy.
  • Odpowiedz
firmę nazwał Jan Kowalski Usługi Remontowe.


@Svav: akurat w przypadku jdg nie miał wyboru i musiał tak nazwać.
A co do tego że mail to nie dana wrażliwa to pełna zgoda. Wniosek złożyłem z ciekawości czy w ogóle takie rzeczy w Polsce można egzekwować. Tam u mnie była jeszcze druga rzecz istotna w zgłoszeniu, że wysyłający nabył mój email bezprawnie
  • Odpowiedz