Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 387
Nie wiem co jest bardziej żałosne w tym wpisie, czy..
- wyzywanie od lewaczek i chorych psychicznie kobiety, która zrobiła sobie operację mająca podnieść jej komfort życia,
- twierdzenia OPa, że żadna "normalna kobieta" nie chciałaby się pozbyć ważącego kilka kilogramów balastu, którego noszenie latami może powodować konkretny ból, ból którego może nie być warta możliwość "szczucia cycem" (szczególnie gdy np. partner(ka) ma w gdzieś twoje bufory i kocha osobę a nie kawal mięsa z "kontenerami na mleko"),
- to ze dodał go stary chłop (ponad 9 lat na wypoku),
- komentarze gdzie wklejane są zdjęcia tej osoby sprzed operacji, na których ma ona czelność.. uwaga.. NOSIĆ BLUZKĘ Z (nie znowu aż tak duzym) DEKOLTEM, co według komenujacych.. odbiera jej prawo do decydowania o sobie?

#bekazprawakow #shitwykopsays #urojeniaprawakoidalne #rozowepaski #mizoginia #medycyna #zdrowie #neuropa
M.....a - Nie wiem co jest bardziej żałosne w tym wpisie, czy..
- wyzywanie od lewacz...

źródło: comment_1660802204BpoDpr8QTb2t6jwgCSLkfB.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Przeczytałem ten wątek i w sumie trochę czuje dobrze człowiek, bo najwyżej plusowane odpowiedzi i generalnie większość komentarzy to jazda po OPie i jego wąskim rozumku. Dziwne to uczucie być dumnym z wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@gusguster: duże cycki potrafią ważyć ponad 10kg. Przyklej sobie do klaty/powieś na szyi dwa 5kg odważniki. Pochodź tak z tydzień. Napisz czy po ich zdjęciu aby sam nie poczułeś euforii ¯(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: kobieto, jak śmiesz nie chcieć szczuć mnie cycusiem, czemu nie chcesz mię się podobać? Jak możesz samodzielnie wysponowac swoimi cycuszkami? Wszystko by się udało, gdyby nie ten feminazizm
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Standard.

1. Wtrącanie się w życie innych.
2. Mówienie innym co mają robić a czego nie robić.
3. Przypisywanie ideologi czy chorób psychicznych nie tym ludziom co trzeba ;-)
4. Obgadywanie i wyszydzanie.
5. Podwójne standardy.
Ze wszystkich połączonych punktów powstaje: kapitan frustrata :P

Nie zdążyłeś już się przyzwyczaić do niektórych wykopków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mnie tylko śmieszy wtrącanie lewackiej nowomowy w obcym języku do polskich zdań


@gusguster: no to powinieneś się cieszyć, ze żyjesz w XXI wieku, gdzie tych zapożyczeń z amerykańskiego angielskiego bierzemy mniej niż 1%
gdybyś żył w czasach późnej Rzeczypospolitej Szlacheckiej to praktycznie musiałbyś znać francuski, żeby zrozumieć taki "oficjalny" polski (czyli ten, którym posługiwało się najlepiej urodzone/ustawione 10% społeczeństwa, z królem, szlachtą i duchownymi). do wypowiedzi masowo pakowano galicyzmy czasem nieironicznie
  • Odpowiedz
twierdzenia OPa, że żadna "normalna kobieta" nie chciałaby się pozbyć ważącego kilka kilogramów balastu,


@MglawicaKraba: jesli ktos tak twierdzi to od razu wiadomo ze jedyna kobieta z jaka mial kiedykolwiek kontakt to ta w formacie jpg
  • Odpowiedz