Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 387
Nie wiem co jest bardziej żałosne w tym wpisie, czy..
- wyzywanie od lewaczek i chorych psychicznie kobiety, która zrobiła sobie operację mająca podnieść jej komfort życia,
- twierdzenia OPa, że żadna "normalna kobieta" nie chciałaby się pozbyć ważącego kilka kilogramów balastu, którego noszenie latami może powodować konkretny ból, ból którego może nie być warta możliwość "szczucia cycem" (szczególnie gdy np. partner(ka) ma w gdzieś twoje bufory i kocha osobę a nie kawal mięsa z "kontenerami na mleko"),
- to ze dodał go stary chłop (ponad 9 lat na wypoku),
- komentarze gdzie wklejane są zdjęcia tej osoby sprzed operacji, na których ma ona czelność.. uwaga.. NOSIĆ BLUZKĘ Z (nie znowu aż tak duzym) DEKOLTEM, co według komenujacych.. odbiera jej prawo do decydowania o sobie?

#bekazprawakow #shitwykopsays #urojeniaprawakoidalne #rozowepaski #mizoginia #medycyna #zdrowie #neuropa
M.....a - Nie wiem co jest bardziej żałosne w tym wpisie, czy..
- wyzywanie od lewacz...

źródło: comment_1660802204BpoDpr8QTb2t6jwgCSLkfB.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
W ogóle doczytałeś do końca wątek, gdzie pisałem tam, że nie mam nic przeciwko temu co zrobiła tamta dziewczyna, czy to już za trudne?


@stray_dog: Nawet jeśli napisałeś to po tym całym steku bzdur, który napisałeś więcej to niewiele zmienia w twojej ocenie. Idź zjedz sobie kurczaczka, jeśli to pozwala ci poczuć się mężczyzną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko nie zalej łzami przy okazji, bo sól szkodzi.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba Chociaż tyle, jednak jest jakiś opór do takich #!$%@? wpisów na wykopie, cieszy mnie to niezmiernie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@SpokoZiomek A najlepsze jest to, że ona traktuje tych ludzi uczciwie i bardzo dobrze, opowiadała gdzieś, że rozmawia z nimi i przegrywy to w głębi duszy dosyć delikatni ludzie przez to co przeszli, ale wpadają w taki stan(glownie środowisko), że tylko #!$%@?ąc ludzi mogą zwrócić na siebie
  • Odpowiedz
bo albo się mówi po polsku albo po angielsku albo już w ogóle w całkiem innym języku, natomiast mieszanie kilku języków w jednym zdaniu jest wybitnie żenujące


@mlotan: ale wiesz, że sam używasz całej masy galicyzmów? na pewno chociaż raz powiedziałeś, że idziesz do fryzjera, użyłeś takiego słowa jak makijaż czy parasol. ba! może kiedyś przez usta przeszło ci takie słowo jak rekin? śmiechu warte, chłop praktycznie mówi po francusku
  • Odpowiedz
@ananasowy: a wiesz czym są zapożyczenia zwane również wyrazami obcymi w pełni uznawane jako polskie słowa? Body euphoriaw tym przypadku to ani galicyzm ani żadne inne zapożyczenie tylko #!$%@? słowotwórcze
  • Odpowiedz