Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 387
Nie wiem co jest bardziej żałosne w tym wpisie, czy..
- wyzywanie od lewaczek i chorych psychicznie kobiety, która zrobiła sobie operację mająca podnieść jej komfort życia,
- twierdzenia OPa, że żadna "normalna kobieta" nie chciałaby się pozbyć ważącego kilka kilogramów balastu, którego noszenie latami może powodować konkretny ból, ból którego może nie być warta możliwość "szczucia cycem" (szczególnie gdy np. partner(ka) ma w gdzieś twoje bufory i kocha osobę a nie kawal mięsa z "kontenerami na mleko"),
- to ze dodał go stary chłop (ponad 9 lat na wypoku),
- komentarze gdzie wklejane są zdjęcia tej osoby sprzed operacji, na których ma ona czelność.. uwaga.. NOSIĆ BLUZKĘ Z (nie znowu aż tak duzym) DEKOLTEM, co według komenujacych.. odbiera jej prawo do decydowania o sobie?

#bekazprawakow #shitwykopsays #urojeniaprawakoidalne #rozowepaski #mizoginia #medycyna #zdrowie #neuropa
M.....a - Nie wiem co jest bardziej żałosne w tym wpisie, czy..
- wyzywanie od lewacz...

źródło: comment_1660802204BpoDpr8QTb2t6jwgCSLkfB.jpg

Pobierz
  • 83
@MglawicaKraba: powstrzymałam się od komentarza w tamtym wątku, bo jednak mam poważniejsze sprawy na głowie niż opinia randoma z internetu na temat czyichś piersi, ale głupota ludzka czasami poraża. Znam kobiety, których jakość życia jest zdecydowanie niższa, bo hehehehe bufory, nie tyle utrudniają uprawianie sportów, co normalne funkcjonowanie. Tyczy się to kobiet w każdym wieku, także nastolatek. Wbrew pozorom operacja zmniejszenia jest całkiem popularna, jeżeli kogoś stać, to często się na
@JazzBlurr:

Aleksandra Herzyk jest ilustratorką, aktywistką oraz popularyzatorką nauki. Współpracowała m.in. z Amnesty International, Krytyką Polityczną, Magazynem Kontakt czy TVN 24 i od kilku lat publikuje swoje komiksy w sieci. W kwietniu tego roku wydała swój debiutancki komiks „Wolność albo śmierć"
Co za debil, znam mnóstwo kobiet, które chciałyby mieć mniejsze cycki XD jakby chociaż raz go bolały, tak bardzo, jak mnie przed okresem to pierwszy by zmniejszać leciał xD
@MglawicaKraba: Najbardziej żenujące jest to że dalej tą akcję ciągnięcie bo tu nie ma nic ciekawego.

Herzyk można za wiele krytykować, i mówię to jako osoba która praktycznie rzecz biorąc zna ją prywatnie, podobnie można krytykować koncept redukcji rozmiaru piersi jako operacje potencjalnie niebezpieczną, ale jak ktoś chce coś sobie zrobić z ciałem to jego sprawa i nic mi do tego.
wyzywanie od lewaczek i chorych psychicznie kobiety, która zrobiła sobie operację mająca podnieść jej komfort życia,

- twierdzenia OPa, że żadna "normalna kobieta" nie chciałaby się pozbyć ważącego kilka kilogramów balastu, którego noszenie latami może powodować konkretny ból, ból którego może nie być warta możliwość "szczucia cycem"


@MglawicaKraba: stary ty jesteś na jej poziomie. Od kiedy cycki to "zbędny balast"?
Może zaczęły opadać i pozbyła się problemu?
Może ma geny raka i dobudowała ideologię?
Może po prostu jest #!$%@?...ta i szuka atencji?

Tyle pytań, zero odpowiedzi.

¯_(ツ)_/¯
każda kobieta może zacząć uprawiać sporty i cycki u atletek są małe ale lepiej sobie operacją zmniejszyć i nadal być lowqality woman