Wpis z mikrobloga

No to #pasibus zmienil menu, 30zł za burgera - nie ma juz XL, sprzedaja tylko małe, z kotletem wielkosci tego nie wiem, niewiele grubszy jak w maku, w smaku dużo gorzej niż kiedyś. Ogolnie widać, że idą w sieciowy fastfood raczej średniej jakości, słabo. Przegladam pizzerie, a tu np w takiej Bube (lubie ich, mają dobre ciasto i ogolnie zawsze świeże składniki) margarita 42cm za 45zł. The fuck.

#jedzenie71 #wroclaw #zalesie
  • 86
@wujekwichura: nie lubię buraka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, no i jak zamówić tam dobrą bułkę, bo ta też była lepsza w pasibusie, który podobno od zawsze był #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
@Ogau No to widocznie Ci nie podpasuje Moa. Moa jest specyficzny mimo wszystko :)

Burak w niektórych połączęniach tam można spokojnie poprosić żeby wyjęli. Natomiast dla niektórych Moa jest tragiczne i mają prawo do takiej opinii.
Bo sama po sobie widzę, że przez te ceny i spadki porcji i jakości coraz mniej jem na mieście, gdzie jeszcze kilka miesięcy temu zamawiałam dość często.


@fuechsinn: to co sie dzieje w branzy jedzenia na dowoz to jest dramat, z kazdym rokiem coraz drozej i gorzej. dlatego ja kiedys zamawialem codziennie a teraz prawie wcale :) za tą samą cenę zjem na mieście dobrą i uczciwą porcję (póki co)

generalnie
@wiktorek_pl: dokładnie, pamietam jak na początku tego hajpu poszedłem na świdnicką i zamówiłem burgerka. Dostałem nie tak wysmażonego jak chciałem, a pieprz był w kulkach i strzelał mi pod zębami xD na dodatek mieli absurdalnie drogie somersby