Wpis z mikrobloga

No to #pasibus zmienil menu, 30zł za burgera - nie ma juz XL, sprzedaja tylko małe, z kotletem wielkosci tego nie wiem, niewiele grubszy jak w maku, w smaku dużo gorzej niż kiedyś. Ogolnie widać, że idą w sieciowy fastfood raczej średniej jakości, słabo. Przegladam pizzerie, a tu np w takiej Bube (lubie ich, mają dobre ciasto i ogolnie zawsze świeże składniki) margarita 42cm za 45zł. The fuck.

#jedzenie71 #wroclaw #zalesie
  • 86
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pasta_alla_carbonara: jak Wy możecie jeść burgery mniej wysmażone? Szczególnie w sytuacji gdzie skarzycie się na jakość mięsa? Możliwe że to 100% wołowina, ale jaki kawałek już nie wiadomo... Jedyna sytuacja gdzie bym się odważył na mniej wysmażonego burgera to taka gdzie restauracja na widoku mieli określone kawałki mięsa...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pasta_alla_carbonara: a mnie na przykład szlag trafia jak restauracje zmieniają wielkość produktów kosztem pozostania przy tej samej cenie. Wszyscy wiedzą,że są podwyżki i że jest drogo.
A takie yemsetu miło w ofercie naprawdę smaczne miso, którym w połączeniu z jakąś rolką dało się nieźle najeść.
Teraz dają Ci bieda kubeczek lichego bulionu na dwa łyki ()
@Kuarito: U mnie na wsi pizza margherita 34cm kosztuje 30 zł Niby cena spoko ale ja sam się tym nie najem i smakowo też mocno średnio.
Najlepszą decyzją była nauka robienia pizzy w domu. Wychodzi lepsza niż w sporej liczbie pizzerii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pasta_alla_carbonara: Pasik kiedyś był moim zdaniem ok, nie był to może jakiś top-topów, ale burgery dawały radę. Ale frytki to zawsze było rozciapkane gówno, nie wiem jak to możliwe. Aż tak trudno zrobić dobre frytki?
Jak dla mnie nowym top w szeroko pojętej "okolicy", zostało American Burger w Jeleniej górze. Co prawda jadłem tam tylko raz, ale skradli moje serce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mix krążków i
@olrajt: beef Burger jest bardzo fajny, szczególnie ten z kozim serem. Sos BBQ mają #!$%@? jak praktycznie wszyscy w tym mieście (choć zarzekają się, ze akurat oni robią go sami).
W tej części miasta polecam jeszcze Grill Brothers koło pętli na Krzykach.
@witam12: ta granica zostala przekroczona, beda padac, zodtanie ragu i tym podobne oraz rozsadna, smaczna taniocha typu ale kociol z brochowa
srodkowa polka czyli slabo srednie zarcie za cene srednia podbijajaca pod wysoka bedzie masowo zdychac