Wpis z mikrobloga

Dziewczyna zaczęła chodzić na siłkę, pierw standardowo chciała robić tylko dupe ale powiedziałem jej, że chyba ją #!$%@?ło i rozpisałem jej stary dobry góra dół jak dla faceta, za 3 miesiące dam update, mam nadzieję, że jej fajfus nie urośnie bo będzie przypał xD
Coś czuję że za rok będzie brała więcej na przysiad niż ja xD
#mikrokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stefan8800: Moja stara ma podejście co pare miesięcy i zawsze jej się znudzi i po miesiącu gora półtora. Bo „siłownia jest nudna a bieganie zajebsite”


@fiolkins: jeśli nie biega w parku mieście tylko w terenie to nawet rozumiem. Ale zrobić 10km w tym samym parku przez dwa lata to jednak też męczące xd
  • Odpowiedz
  • 6
@stefan8800 moja też zaczęła, ucze ją bojów i podstawowych ruchów na wielostawach, to marudzi że ją męczę i lepiej na maszyny by poszła
  • Odpowiedz
@kRpt: ja pier... jak mnie to denerwuje rozpiszesz cały plan, co ma robić i jak chodzicie razem po czym podchodzi i pyta: a moge zrobić to? a moge tego nie robić? a mogę zrobić coś innego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stefan8800: Pewnie na własnym nie miałaby zbytnio efektów, ale z drugiej strony Ty jej prawdopodobnie rozpisałeś coś ze średnią intensywnością 85% 1RM I średnią bliskością do upadku RIR1, po którym jej psycha siądzie xD
  • Odpowiedz
@D4riu-s: rozpiskę to możesz na necie znaleźć a jak chcesz porządny plan treningowy to niestety więcej info potrzeba, jakie cele, obecne osiągi, słabe punkty, jaki staż itd.
  • Odpowiedz