Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh przez prawie 30 lat swojego żywota (a raczej wegetacji) nie miałem żadnych zainteresowań, marzeń, celu aż w końcu odkryłem jedną rzecz którą bym chciał w życiu robić tylko problem w tym, że to hobby dla milionerów xD Chciałbym mieszkać za granicą ale co jakiś czas w innym kraju. Tak jak vlogerzy z youtube. Nie tylko zwiedzać najlepsze atrakcje ale też być częścią ich społeczeństwa, robić te codzienne rzeczy jak oni, poznać kulturę od wewnątrz. Na kilka miesięcy mieszkać sobie w Kolumbii, innym razem w USA a potem znów gdzieś indziej. Ostatnio Cash podsumował swój trip do USA i wyszło mu 70k, tylko że gość ma non stop hajs z youtube i może sobie zwiedzać. W dodatku ma masę znajomych. Ja pospolity przegryw za średnią krajową xD

#przegryw #podroze #podrozowanie #emigracja #marzenia #marzenie #szczescie #samotnosc #vlogcasha #bezplanu #youtube #polskiyoutube #hobby #zainteresowania

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e631b14ea2949af827a246
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ehh przez prawie 30 lat swojego żyw...

źródło: comment_1659266977Ksf0yiNcpwee1SI4oHd49q.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
AnalogowyKonserwator: Ale zdajesz sobie sprawę, że wspomniany przez Ciebie Cash pisał takie same posty na wykopie jak Ty, kilka lat temu? Też, że zarabia średnią krajową, że przegryw, nie wie co robić ze swoim życiem, że marzy mu się praca i podroze w innych krajach. Rzucił robo w PL i pojechał zmywać naczynia do USA. wyk0pki mocno kibicowały jego wychodzeniu z przegrywu, aż do czasu kiedy mu się zaczęło faktycznie udawać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mój znajomy spędził ostatnie pół roku w Tajlandii i Indiach, fakt faktem otrzymywał kasę (4k na miesiąc) ale generalnie oszczędzając udało mu się wydłużyć trip z 5 do 6 miesięcy, nauczył się jujitsu, został trenerem jogi na 1. poziomie, przejechał motocyklem pare k kilometrów po chociażby terenach Dżammu, Kaszmiru i Ladakh tymi słynnymi górskimi drogami, także na luzaku idzie te kilkanaście k przyoszczędzić w pare lat. Trzymam kciuki i powodzonka stary,
  • Odpowiedz
Pseudomalasz: Cash przecież robił na zmywaku gdzie podobno i tak miał problem się dostać przez kulturę kraju, spał po podłych hostelach z innymi imigrantami, miał kilka razy załamanie i zapewne nie raz chciał się poddać. Ogólnie format jego kanału mnie razi więc nie oglądam, ale nie możesz sobie wpaść i powiedzieć "on to dostaje hajs z jutuba" bo na to zapracował latami wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Za to ma i będzie
  • Odpowiedz
Ale zdajesz sobie sprawę, że wspomniany przez Ciebie Cash pisał takie same posty na wykopie jak Ty, kilka lat temu? Też, że zarabia średnią krajową, że przegryw, nie wie co robić ze swoim życiem, że marzy mu się praca i podroze w innych krajach. Rzucił robo w PL i pojechał zmywać naczynia do USA. wyk0pki mocno kibicowały jego wychodzeniu z przegrywu, aż do czasu kiedy mu się zaczęło faktycznie udawać w życiu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DryfWiatrowZachodnich: ja casha bardzo szanuję że nie owija w bawełnę i mówi jak jest. Tak samo bez planu. Na YT za dużo jest toksycznego syfu i cukierkowatosci , a rzeczywistość jest zgoła inna tylko nikt się nie przyzna bo to zabija oglądalność.
  • Odpowiedz
@PanPrezes_PL: no, dokladnie. Szczegolnie Cash mowi o negatywnych stronach, ile wydal, co bylo problemem. BezPlanu bardziej jakby pokazuje pewien wycinek rzeczywistosci, podawal kiedys ile wynajem gdzie kosztuje, ale nie pamietam aby wyliczal ile na miesiac hajsu zeszlo itd

Zreszta to samo z emigracja. Jak sie komus udalo to czesto kozaczy jak to bylo wypas, a bardzo czesto poczatek to jest po prostu droga przez meke...
  • Odpowiedz