Wpis z mikrobloga

po to żeby nie mieć sąsiadów po drugiej stronie ściany. Możesz sobie słuchać głośno muzy czy grać na instrumencie i nikomu tym nie przeszkadzasz, w dodatku nie wkurzasz się ze ktoś nad tobą robi remont, pali fajki czy ma krzyczące bomble.


@Anhed: to pod tym względem większą patologią od małych domów wolnostojących są szeregówki i bliźniaki. Łączy wadę domów i bloków gdzie masz obcych za ścianą ( ͡° ͜ʖ
przestrzeń działki i brak zjebow za ścianą przewyższa wszystko


@Spitfire92: za to masz zjebów w domach obok, którzy w środku lata grzeją wodę węglem a na dodatek na zadupiu nie ma straży miejskiej więc #!$%@? im zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°). O darciu mordy przez okolicznych pijaków nie wspominając bo w mieście zaraz ich zawinie policja albo straż miejska a na zadupiu to drą mordę póki się
Do tego osobny pokój dedykowany na oglądanie filmów z dobrym kinem domowym - montowanie np 16 głośników wymaga trochę logistyki

Dom to ma być dom spełniający wszystkie potrzeby,

@FLAC: dobry pomysł, ale uwzględniając jeszcze siłownię, osobny pokój świetlica dla dzieci, kryty basen oraz palmiarnię, wychodzi już ponad 800 m2. Trochę drogo to wyjdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: to "prawie za darmo" to kilkaset tysięcy złotych. Zlecenie budowy takiego domu by w życiu nie kosztowało miliona.
Nie, 300 metrów to nie jest powierzchnia niezbędna dla 4 osób.
Jak ty chcesz mieć pokój, salon i kuchnie na 150 metrów to ty serii trochę odklejony jesteś xd
dobry pomysł, ale uwzględniając jeszcze siłownię, osobny pokój świetlica dla dzieci, kryty basen oraz palmiarnię, wychodzi już ponad 800 m2. Trochę drogo to wyjdzie


@NieBendePrasowac: jeśli kogoś stać to proszę bardzo. Natomiast jeśli kogoś stać na dom 70 metrów to jest to parodia i naprawdę lepszym wyjściem jest mieszkanie w bloku. Taka sama przestrzeń a ile mniej zmartwień.
@pastibox

@konserwix
To nie nieruchomości sa drogie, to Wy zarabiacie mało.
Trzeba się z tym pogodzić, może nie w Waszym otoczeniu ale ludzie zarabiają dużo więcej niż kilka lat temu. Czekajcie dalej na spadki i płaćcie grzecznie za wynajem

@Sanremu wiadomo, że większość zarabia kupę kasy, a ten płacz o kredyty to tylko zasłona dymna ( ͡º ͜ʖ͡º)
@FLAC: nie wiem gdzie mieszkasz/mieszkałeś, ja na wakacjach kilka razy wynajmowałem dom, gdzie mieszkaliśmy moją rodziną + rodziną znajomych. Zdecydowanie przyjemniej jest w domu, zwłaszcza kiedy masz dzieci. Ilość pracy przy domu można znacznie zmniejszyć, jeśli zrezygnujesz z ładnego ogródka i zasiejesz samą trawę, a ogrzewanie PC. Gdybym miał do wyboru mieszkanie 75m2 w mieście lub bliźniak 80m2 na dobrze skomunikowanych obrzeżach to wybrałbym to drugie
@NieBendePrasowac: w bliźniaku też możesz trafić na konfliktowego somsiada albo patologię, więc jedyny dom jaki ma sens to wolnostojący i w odpowiedniej odległości, przynajmniej te kilkadziesiąt metrów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NuncjuszPapieski: #!$%@?, ja mam 220mkw i jest za maly, mam duza sypialnie 50m z wanna, salon z kuchnia 60m, 3 pokoje - goscinny, silnownie, dla seniora, 2 lazienki, kotlownie, pralnie, magazynek i pojedynczy garaz i brakuje mi drugiego garazu i warsztatu
Dom w stanie deweloperskim 117m2 na działce 1500m2 na zadupiu w Polsce B za milion XD Milion to teraz nie jest kosmiczna kwota za nieruchomość, ale nie taką i nie w takiej lokalizacji.


@M_Osti: kredyciarze chcą sprzedać domek tak, żeby nie dość że odzyskać kapitał to jeszcze odzyskać odsetki xD dlatego takie gównoferty warte 1/3 tego są po milion plus.