Wpis z mikrobloga

@pastibox:

Ale rynek pięknie brutalnie zweryfikuje takich inwestorów :) Poszukiwanie większego frajera od siebie w toku XD. Całe szczęście RPP i KNF zakończyła bal, bo jeszcze jakiś biedny człowiek by się na to zadłużył XD.


Już nawet #!$%@?ąc od tego obrazka to niesamowicie kisne z twojej aktywności

- wysoka cena w ogłoszeniu: haha rynek zweryfikuje takich infestorów, cena z kosmosu!

- niska cena: haha spadki, sle beka, mówiłem, że to bańka
@konserwix: @konserwix: @kozackiBOHUN: @JuanPabloMarcelo:
Te ceny są na pierwszy rzut oka oderwane, ale w kwietniu 2021 zacząłem też pod lublinem budowę domu ze zdjęcia. Mi udało się prześlizgać po podwyżkach i budżet rozjechał się o jakieś 50k (parter 160mkw z garażem i gospodarczym, poddasze odizolowane, mogę zaadaptować), niemniej przy aktualnych cenach to nie byłoby 50k a jakieś 300 więcej. Ceny są wysokie i z aktualną inflacją ciężko powiedzieć
konradk1 - @konserwix: @konserwix: @kozackiBOHUN: @JuanPabloMarcelo: 
Te ceny są na ...

źródło: comment_1658906384mheQc4Dv2nDrTHZ1Cj7AoK.jpg

Pobierz
@FLAC: po co np. rodzinie dwuosobowej dom 250 m2? Jakie pasje chcesz w takim realizować? Kręgle? Widzę jak moi rodzice od 10 lat mieszkają sami w takim, widzę jak moja szwagierka się bujała z budową takiego, nie wiadomo po co, teraz jest tam jeden wielki syf bo nie mogą tego ogarnąć. Ciężko utrzymać porządek, duża powierzchnia do ogrzania, większa pustka dookoła. Nawet dom 70m2 ma swoje zalety i dla wielu będzie