Wpis z mikrobloga

jak w oficjalnym, urzędowym języku polaco to polak XD


@deziom: oficjalnym tak, ale masz świadomość, że na co dzień nie mówi się oficjalnym?

jesteś kretynem, nawet nie przeczytałes własnego linku XD


@piesprzewodnik: Polaco – pejoratywne określenie Katalończyka w języku hiszpańskim.

Wyjaśnij mi czego nie rozumiesz xD

kto miał rację?


@majkkali: no ja
no ja


@Ogau: No nie ty. I nie kłóć się, bo ja w przeciwieństwie do ciebie mieszkałem w Hiszpanii i każdy Hiszpan mówiąc "Polaco" ma na myśli Polaka, a nie to co podałeś.
mimo ze wlosi i hiszpanie po angielsku ani slowa)


@odidada: Gówno prawda. Byłem zaskoczony, jak we Włoszech bez problemu wystarczył mi angielski i jakieś kaleczenie włoskiego z kilkoma potrzebnymi słowami. Co więcej, wiele osób jak widziało, że próbuję coś składać po włosku to mówiły do mnie po angielsku xD
@Ogau: Taka wtopa była w filmie o Gieorginii od CR7. Powiedziała ze czasem jak sie spieszy to kąpie się w stylu EL POLACO, czyli ze tylko pachy i dupe, a ci to przetłumaczyli ze kąpiel na Polaka xD
Swoją drogą - dlaczego Hiszpanie pogardliwie odnoszą się do Katalończyków? Przecież większość Hiszpanii, szczególnie południowej, wygląda literalnie jak melina xD. Gdzie taka Andaluzja ma w ogóle podjazd do Katalonii? Śmiechu warte.


@Flypho: sam sobie odpowiedziałeś.

Nic bardziej nie wku*wia biedaka niż bogaty sąsiad.

A jeżeli sąsiad jest bogaty bo biedak leniwy a sąsiad pracowity to już w ogóle gul staje