Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że to ja dzwonię, ale mam zajebiste życie. Taka odwrotność tych nieudaczników i malkontentów z #przegryw. Postanowiłem wrzucić coś dla odmiany, bo rzygać się chce od czytania tych dołujących wysrywów na #anonimowemirkowyznania Mam 31 lat. Kończę wykończenie własnego mieszkania. Zero kredytów i długów. Hawira nad starymi, mamy dobrą relację. Od lutego popylam na siłkę. Odstawiłem #alkoholizm i czuję się świetnie. Zarabiam może nie #programista15k jak 3/4 wykopków, ale ujdzie. W #pracbaza zdrowa atmosfera, nikt pod nikim re ryje, a i można się zdrowo #!$%@?ć. W sierpniu ślub z moją lubą. Nie lubię być w centrum uwagi, ale cóż. Dzisiaj byliśmy na pierwszych lekcjach tańca. Byłem nastawiony dość sceptycznie, ale ku zdziwieniu zayebiście się wkręciłem. Nawet prowadzący mnie pochwalił, że dobrze prowadzę partnerkę i ogarniam temat. Jutro lecimy dalej kurs. To tyle, wszystkim życzę sukcesów i wszystkiego co najlepsze!

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d5b9427661f58a7762da3f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 44
@alfaalenieomega jak ktoś zamierza remontować poddasze u rodziców to raczej go ojciec nie tłukł kablem.
Mowa o zdrowych normalnych relacjach. Jeżeli dziecko nie chcę sie opiekować na starość rodzicami to oznacza ze cos w tej relacji było nie tak