Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że to ja dzwonię, ale mam zajebiste życie. Taka odwrotność tych nieudaczników i malkontentów z #przegryw. Postanowiłem wrzucić coś dla odmiany, bo rzygać się chce od czytania tych dołujących wysrywów na #anonimowemirkowyznania Mam 31 lat. Kończę wykończenie własnego mieszkania. Zero kredytów i długów. Hawira nad starymi, mamy dobrą relację. Od lutego popylam na siłkę. Odstawiłem #alkoholizm i czuję się świetnie. Zarabiam może nie #programista15k jak 3/4 wykopków, ale ujdzie. W #pracbaza zdrowa atmosfera, nikt pod nikim re ryje, a i można się zdrowo #!$%@?ć. W sierpniu ślub z moją lubą. Nie lubię być w centrum uwagi, ale cóż. Dzisiaj byliśmy na pierwszych lekcjach tańca. Byłem nastawiony dość sceptycznie, ale ku zdziwieniu zayebiście się wkręciłem. Nawet prowadzący mnie pochwalił, że dobrze prowadzę partnerkę i ogarniam temat. Jutro lecimy dalej kurs. To tyle, wszystkim życzę sukcesów i wszystkiego co najlepsze!

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d5b9427661f58a7762da3f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 44
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: j.w. tym bardziej po ślubie będą kwasy. Ja sobie bardzo cenię fakt, że mieszkam daleko od swojej rodzinnej miejscowości oraz na tyle daleko od teściów żeby nie musieć jeść z nimi coniedzielnych obiadków. Ty się możesz dobrze z nimi dogadywać, ale prędzej czy później będziesz musiał wybrać - rodzice czy żona i będą kwasy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To ja też zadzwonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) też mam 31 lat i mam wszystko co chciałem osiągnąć, żona, samochód, wycieczki i kupę hajsu. Jestem w takim momencie, że nie wiem co dalej... pracuję teraz nad brandingiem swojej osoby i rozwijam się, ale nie wiem co tak naprawdę dalej, inne mieszkanie? Więcej pieniędzy? Po co, zamienić 160m2 na 260m2? Nie mam na co wydawać. Życie jest
  • Odpowiedz
@Mac02: ie uważam aby latanie dookoła moich rodziców i dzieci było najważniejsza rzecza w moim życiu pomijając że jak rzeczywiście będą wymagać pomocy to 5-10 minut dalej jest idealne xD po prostu jesteś głupi
  • Odpowiedz
  • 17
@Sweet_acc_pr0sa widać ze dziecko masz 20 lat i życia nie znasz. Nie, pomoc rodzicom którzy maja 80 lat to nie jest nalanie szklanki wody. To jest jazda po lekarzach, to jest spędzanie czasu, to jest robienie zakupów i wiele innych .. jak już powiedziałem, gówniarz jesteś albo nie wiesz czym jest miłość w rodzinnym domu skoro chcesz rodzicom na starość poświęcać 5 min. Tfu na ciebie
  • Odpowiedz
@Mac02: lat mam 30 moim rodzica jeszcze 30 do 80 brakuje więc na razie pozwolę sobie żyć u siebie w domu daleko od nichxl xD jesteś głupi i egoistuczny

Zajmujesz się rodzicami i chcesz za to medal czy co? XD

Niczym matka półka która cierpi bo nikt jej w domu nie pomaga i te, chciała by medal xD
  • Odpowiedz
@dielel_: Wtedy dopiero jest takie jak być powinno. Jestem osiem lat starszy ale w mjej opini najlepsza opcja było kupienie przyczepy. Teraz co roku kupuje sezonplatze i siedzę na kampingach ile się da. Na przyszły rok planuje kupić blokarta albo kite buggy. Poza tym zrób sobie dzieci ;) my mamy czworo :)
  • Odpowiedz
CiepłaŚwinka: 1. Nie kończysz wykończenie własnego mieszkania, po prostu dostałeś górę domu od starych. Teraz masz dobre relacje, ale nie wiesz co będzie za 2 lata, 5 lat, 10 lat. W życiu bywa różnie, ludzie się zmieniają, popadają w różne choroby, w tym psychiczne. Życie nad starymi z sielanki może stać się koszmarem. Ciekawe czy masz akt własności czy wszystko na gębę?

2. Nie poszedłeś na siłownię bo chciałeś, poszedłeś bo
  • Odpowiedz