Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że to ja dzwonię, ale mam zajebiste życie. Taka odwrotność tych nieudaczników i malkontentów z #przegryw. Postanowiłem wrzucić coś dla odmiany, bo rzygać się chce od czytania tych dołujących wysrywów na #anonimowemirkowyznania Mam 31 lat. Kończę wykończenie własnego mieszkania. Zero kredytów i długów. Hawira nad starymi, mamy dobrą relację. Od lutego popylam na siłkę. Odstawiłem #alkoholizm i czuję się świetnie. Zarabiam może nie #programista15k jak 3/4 wykopków, ale ujdzie. W #pracbaza zdrowa atmosfera, nikt pod nikim re ryje, a i można się zdrowo #!$%@?ć. W sierpniu ślub z moją lubą. Nie lubię być w centrum uwagi, ale cóż. Dzisiaj byliśmy na pierwszych lekcjach tańca. Byłem nastawiony dość sceptycznie, ale ku zdziwieniu zayebiście się wkręciłem. Nawet prowadzący mnie pochwalił, że dobrze prowadzę partnerkę i ogarniam temat. Jutro lecimy dalej kurs. To tyle, wszystkim życzę sukcesów i wszystkiego co najlepsze!

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d5b9427661f58a7762da3f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 44
  • Odpowiedz
  • 2
@Sweet_acc_pr0sa ty jesteś niedorozwinięty?? Jestem głupi i egoistyczny bo na starość chcę się zajmować rodzicami i im pomagać?? Ty znasz znacznie słowa egoizm???

Nie zajmuję sie jeszcze rodzicami bo nie ma takiej potrzeby, ale jeżeli będzie trzeba to sie będę nimi zajmował. Ty widzę że musisz mieć słabe relację z rodzicami skoro nie chcesz się nimi zajmować. Nie dziwię sie bo na ich miejsce tez nie chciałbym z takim egoistą spędzać nawet
  • Odpowiedz
@dielel_: Współczuje ale uważam ze powinniście być dobrej myśli, w końcu na pewno się uda. Moj najmłodszy syn urodził się jak miałem 33 lata wiec nie powinienes się martwić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Nie kończysz wykończenie własnego mieszkania, po prostu dostałeś górę domu od starych. Teraz masz dobre relacje, ale nie wiesz co będzie za 2


A mieszkanie, które dostał od starych to jest czyje jeśli nie jego? Ba, w takiej sytuacji to w dalszej przyszłości z dużym prawdopodobieństwem, jeśli jest jedynakiem jego będzie cały dom. Gdzie jest napisane, że własne mieszkanie trzeba osobiście kupić?
  • Odpowiedz
To ja też zadzwonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) też mam 31 lat i mam wszystko co chciałem osiągnąć, żona, samochód, wycieczki i kupę hajsu. Jestem w takim momencie, że nie wiem co dalej... pracuję teraz nad brandingiem swojej osoby i rozwijam się, ale nie wiem co tak naprawdę dalej, inne mieszkanie? Więcej pieniędzy? Po co, zamienić 160m2 na 260m2? Nie mam na co wydawać. Życie jest dziwne jak
  • Odpowiedz
@onomatopeja_: @2-aminopirydyna: pytacie mnie co w tym dziwnego więc odpowiadam - jak ktoś zarabia 30 tysięcy miesięcznie, nie wie już na co wydawać, osiągnął wszystko co chciał a przejmuje się ceną kebsa to wygląda to śmiesznie XD Dla mnie może i oszczędzać 28 tysięcy miesięcznie, ale wtedy chyba by pisał "moim celem jest spokojna emerytura", a nie "nie mam na co wydawać" + "strasznie kebsy podrożały, z 21 na 37
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: ale gdzie ja pisałem że nie występuje XD Tylko występuje też zjawisko na wypoku że ktoś narzeka na cenę kebsa z 10 do 12 zł, a potem postuje jakie to miliony zarabia, nawet częściej rzekłbym, jak jest tu nie wiem bo wszedłem na 5 minut na profil dla śmiechu
  • Odpowiedz