Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki z Wejherowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szukam jakiejś ogólnodostępnej miejscówki do nauki jazdy na rolkach. Zaczynam od 0, więc nie musi to być jakaś wielka powierzchnia. Zależy mi jedynie na tym, żeby nawierzchnia była w miarę gładka, równa i płaska (na ten moment mam problem nawet z delikatnymi wzniesieniami xd). Chcę potrenować nawet samo utrzymywanie równowagi. Skatepark w Weju ma trochę słabą nawierzchnię. Macie jakieś pomysły?
#wejherowo #rolki
  • 2
Jeśli masz blisko to na piaśnicy da się odbić na "Muzę", jest tam początek trasy przeważnie zamkniętej (rzadko się pojawiają auta, prawie wcale) dobrej do biegania, jazdy na rowerze czy rolkach. Do samego Darzlubia głównie zalesiona, poza małymi fragmentami gdzie była wycinka drzew.
@isadurden: nie wiem, czy droga nada się na jazdę rolkami - od Fenikowskiego w stronę Redy przez las - tam są płyty betonowe, ale i jest też mały ruch i przyjemna droga przez las. Ale droga na muzę - sztos. Dzisiaj jechałem ram rowerem - szlaban do lasu zamknięty, zaraz z nim widać sporo osób na rolkach, nawet jakaś para była - widać, że dziewczyna dopiero się uczyła.