Wpis z mikrobloga

@NightRock Jak sobie jeszcze kupisz Apple Watcha, AppleTV i cały ten eko system to później będziesz patrzył na wszystko wokół jak ten nietoperz „to wy tak tu żyjecie”. A w Polsce jako w kraju 3 świata według Apple mamy okrojony dostęp do wszystkich udogodnień. Sama wyszukiwarka Spotlight ma 50x więcej możliwości w kraju w którym ma 100% wsparcie. Faktem rownież jest to ze można to za mieć taniej po stornie Androida ale
@NightRock: Ja mam całe środowisko z Apple i nigdy nie wrócę ani do windowsa, ani androida. Mój Air z nowa M1 jest przecudowny❤️ ja swojego iwatcha ładuje raz ja dwa dni, wiec sprobuj
@NightRock: ja sie bije z myslami od tygodnia. Mam obecnie mbp pro 2014 i w tym kompie jedyne co mi przeszkadza to jego nagrzewanie sie/wentylator. Wydajnosci mi absolutnie nie brakuje. Czas baterii wystarczajacy.

I teraz za miesiac przyjdzie mi Air M1 16/256 i nie wiem czy go sprzedac czy zostawic. Najwiekszy plus tego co mam to zarazem najwiekszy minus M1 - jak rozwale ekran to do obecnego kosztuje pare stowek a
@nietopies: no nic, ja dałem się namówić na iPhone parę lat temu, a teraz jak trzymam s22+ w ręce to jakbym się przeniósł w czasie w przód o dekadę


@K4mi1o0: Przeniosłeś się w czasie o dekadę, zawołaj za 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dulux23: 13 pro mają*, nie wprowadzaj w błąd, poprzednie iphone pro nie mają 120hz, dopiero poł roku temu to wprowadzili, a dopiero od niedawna poprawnie 120hz działa, wczesniej tylko podczas przegladania internetu i przewijania działało. W sumie myslałem ze dopiero od 14 mają miec 120hz takze my bad.