Wpis z mikrobloga

Ej, jak to jest z samokrytyką u #niebieskiepaski i #rozowepaski ?

Bo miałem wczoraj taką sytuacje, że jedna znajoma (tak szyderczo mocno) powiedziała mi że się spasłem (175 i 80kg) Wcześniej miałem z 70, ale po operacjach i z braku ruchu trochę przybrałem.

Ona ulana w #!$%@?, stówa minimum przy karlim wzroście.
Mówię w żartach. Tucznik jestem, dużo gorzej było, ale wziąłem się za siebie bo na liczniku prawie 95 zanim mogłem ćwiczyć. A jak ciebie pamiętam, to zajmowałaś tylko jedno miejsce w tramwaju.

Taki był hałas, że o jezusie xD

Jak ja tak mogłem powiedzieć, przecież "to nie jej wina"

Nie #!$%@? moja, że ja po operacji przepukliny potrafiłem zjechać 10 kilo, a ona zdrowa nie xD

#mirkokoksy
  • 42
@Mow_do_mnie_mistrz: masz pewność że zdrowa? Miałam kiedyś zajęcia na uczelni z babeczką, przesympatyczna była, ale otyła strasznie, za plecami studenty się z niej nabijały... A ona miała jakąś poważną chorobę i jej tak po lekach wywaliło wagę w kosmos. W jej przypadku to było albo figura albo leczenie. Na pierwszy rzut oka też była "zdrowa"
@Mow_do_mnie_mistrz: bardzo płytkie myślenie, że kobiety to jeden mózg ale czego się spodziewać po wykopku z kontem od prawie 12 lat XD zryty łeb już masz od dawna

A ona (bo znam ją) to jest gruba z lenistwa, i dodatkowo się nie kąpie i w jej pokoju śmierdzi (info od jej współlokatorów)


to po co się z nią zadajesz xD no fajnych znajomych sobie dobierasz naprawdę
@Mow_do_mnie_mistrz: jak ona taka to dogadanie miało stuprocentową szansę na wywołanie sraczki i dokonałeś tego! Gratulacje xD

Jak ktoś głupi to albo tak głęboki sarkazm że nie wyczuje albo zbywasz bez ataków, jeśli nie chcesz atmosfery kiepskiej