Wpis z mikrobloga

Ej, jak to jest z samokrytyką u #niebieskiepaski i #rozowepaski ?

Bo miałem wczoraj taką sytuacje, że jedna znajoma (tak szyderczo mocno) powiedziała mi że się spasłem (175 i 80kg) Wcześniej miałem z 70, ale po operacjach i z braku ruchu trochę przybrałem.

Ona ulana w #!$%@?, stówa minimum przy karlim wzroście.
Mówię w żartach. Tucznik jestem, dużo gorzej było, ale wziąłem się za siebie bo na liczniku prawie 95 zanim mogłem ćwiczyć. A jak ciebie pamiętam, to zajmowałaś tylko jedno miejsce w tramwaju.

Taki był hałas, że o jezusie xD

Jak ja tak mogłem powiedzieć, przecież "to nie jej wina"

Nie #!$%@? moja, że ja po operacji przepukliny potrafiłem zjechać 10 kilo, a ona zdrowa nie xD

#mirkokoksy
  • 42
  • Odpowiedz
@Muuten: 30 litrów to 30 kilo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja miałem tak, że po operacji miałem zakaz aktywności fizycznej przez 3 miesiące. Przez ten czas przytyłem około 20kg. Sporą część zrzuciłem (głównie wodę), a resztę zamieniam na mięśnie.
  • Odpowiedz
@moll: zawsze mnie ciekawi jakie to choroby są, że nie można wejść w deficyt kaloryczny. Dupa nie rośnie z energii pobranej od słońca. Serio, jest jakaś choroba która wymusza nadpodaż kcal?
  • Odpowiedz
@shiverr: ona była na diecie od dietetyka, więc nie żarła jak świnia, a choroba coś powiązanego z tarczycą, ale nie dociekałam co.

@Mow_do_mnie_mistrz: siebie warci, bo jedno dogadało, a drugie nie przepuściło okazji do wyrównania poziomu dyskusji
  • Odpowiedz
@moll: Hałas był wywołany przez szczupłe i atrakcyjne dziewczyny. Ona się nie odezwała, czyli moim zdaniem zdaje sobie sprawę, że to co powiedziałem było trafne. Ale to i tak jej nie broni, i #!$%@? mam nią xd

A cały ten wpis miał na celu pokazać obłudę ludzi z kompleksami, którzy szykanują innych dla podbicia własnego ego
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz: nie wyszło, bo jedyne co zrobiłeś to wywołałeś gównoburzę i skwasiłeś atmosferę. W dodatku przedstawiłeś to na początku tak, jakby hałas wyszedł od tej laski a nie "świty", a ona po prostu się uczciwie zamknęła i nie kontynuowała dyskusji.

Za to Ty dalej się lubujesz w tej sytuacji
  • Odpowiedz
@moll: Nie, ja po prostu odpowiedziałem i zająłem się graniem w planszówki ze znajomymi. To "koleżanki" zaczęły się pruć xD Nie lubuję się, tylko opisuje sytuację, która mnie spotkała. To tego chyba służy mikroblog ʕʔ
Łap coś na rozluźnienie, bo chyba się spinasz za mocno mordo :*
Mowdomnie_mistrz - @moll: Nie, ja po prostu odpowiedziałem i zająłem się graniem w pl...
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz: raczej bawi mnie ciągnięcie tego tematu. Bo Ty ewidentnie próbujesz się wybielić, a opowiadasz historię w sposób pełen niedomówień, tak, aby "racja" była po Twojej stronie, mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll: Był chamski tekst w moim kierunku i moja riposta, tyle w temacie xD Racji nie ma po żadnej ze stron, ale nie jestem typem który milczy, jak ktoś próbuje sobie na jego niedoskonałościach podbić ego, zwłaszcza będąc ulaną lochą. Trzymaj się cieplutko :*
  • Odpowiedz
@shiverr Raczej chodzi o zatrzymanie wody, a nie o niemożność wejścia w deficyt. Tłuszczu zawsze można się pozbyć, ale rozwiązanie problemu z obrzękami, to może być bardzo trudne zadanie. Niektóre choroby nerek powodują zatrzymanie wody.
  • Odpowiedz