Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
@v1lk: taki, że jeżeli nie ma niczego na prawym, to jedziesz prawym. Wpisz se w google, nie wiem "po co są drogi 3 pasmowe"

Edit: czemu ja na przykład nie mam problemu jechać prawym 120? Skoro nic na nim nie ma? A jak się pojawi to zmieniam pas, wyprzedzam i wracam na prawy? #!$%@? muszę być jakis
@cichooo

@v1lk: taki, że jeżeli nie ma niczego na prawym, to jedziesz prawym. Wpisz se w google, nie wiem "po co są drogi 3 pasmowe"

Edit: czemu na na przykład nie mam problemu jechać prawym 120? Skoro nic na nim nie ma? A jak się pojawi to zmieniam pas, wyprzedzam i wracam na prawy?


A to co innego, wtedy zgadzam się z tobą-, ale w momencie gdy są same tiry co
Jeśli jedziesz środkowym pasem i ktoś wyprzedza cię z prawej to zastanów się co ty #!$%@? #!$%@?.


@cichooo: dorzuciłbym do tego jazdę skrajnym lewym pasem który służy do wyprzedzania a nie jazdy i masz moje pełne poparcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Deska_o0: ja wszystko jestem w stanie zrozumieć, sam jadę lewym jeśli prawy jest zgruzowany, ale ludzie produkujący samochody wymyślili, że warto im zamontować lusterka wsteczne, więc kiedy widzę, że ktoś z tyłu się do mnie zbliża zjeżdżam na prawy. Droga jest po to żeby z niej korzystać. Całej. Tylko szkoda, że już z umiejętnością korzystania z niej jest dość słabo u zdecydowanej większości kierowców.
@cichooo

@v1lk: jeżeli wyprzedzasz kolumnę tirow to okej, przecież tu się nie o to rozchodzi. Chodzi o ludzi, którzy jak kolega wyżej napisał, traktują prawy pas jak ławę i za #!$%@? im honor nie pozwala zjechać


Słowo klucz "kolumnę tirów" a doświadczenia wiem że ciągnie się to nieskończenie z małymi przerwami, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie jechał 120km/h środkowym żeby wskoczyć na chwilę na 90km/h I potem wyprzedzać ponownie bo