Wpis z mikrobloga

@Pozytywny_gosc: Wcale nie trzeba sobie odmawiać nie wiadomo ile, wystarczy to zliczać lub spalać na kardio. Czemu mówisz o normictwie akurat? To chyba normictwo się decyduje na siłownię i narzuca sobie jakąś dyscyplinę, bo przecież nie przegrywy, które kwiczą w piwnicy że nie ruchają i bez sterydów to nie warto niczego robić?


@twardykogut27: ale ty przesadzasz teraz, jak masz 20-30kg nadwagi to zrzucanie jest łatwe i nie trzeba sobie wiele
@Pozytywny_gosc: ok, wrzucam fotkę maksymalnego docięcia na jakim kiedykolwiek byłem jeszcze w okresie liceum, BRAK trzymania diety, BRAK cardio, z supli tylko kreatyna. Ok, masy mięśniowej nie ma zbyt wiele, ważyłem ok. 75kg i prawdopodobnie miałem wtedy dużo ruchu w pracy i ogólnie mam dość szybki metabolizm, staż treningowy pomiędzy 2-3 lata bez trzymania diety kiedykolwiek. Nie wiem ile tu jest bf%, oceń sam, strzelam że poniżej 10 bo miałem żyłki
Pobierz twardykogut27 - @Pozytywny_gosc: ok, wrzucam fotkę maksymalnego docięcia na jakim kie...
źródło: comment_1654597977pLGMeFrykiWJ3vUdFI4VKy.jpg
@TomaszA2: nie chce walnąć głupoty, ale około 5-6% mają kulturyści na scenie, a chyba mając tylko 3% tłuszczu w organizmie można zdechnąć. A jak sobie pooglądasz wywiady to się dowiesz, że przy takim niskim % tłuszczu to można funkcjonować jak zombie, wyłączają się już pewne funkcje mózgu w celu oszczędzania energii i niektórych zdań możesz nie rozumieć itd.

Większośc sportowców raczej siedzi powyżej 10% przez większość czasu, bo to po prostu