Wpis z mikrobloga

@siddhariha-cautama: gość mówi po ukraińsku, właśnie zabił rosyjskiego żołnierza, mówi, że tak będzie z każdym ворогом, a wg Ciebie taki typ używa rosyjskiego słowa вором. To nie ma sensu. Zacytuję Ciebie:

Удивительно что всегда найдётся чел который хочет доказать другому что он не прав, даже если н**** он не знает.

@dzosuaa: tak. Odradzam oglądanie w całości.
gość mówi po ukraińsku, właśnie zabił rosyjskiego żołnierza, mówi, że tak będzie z każdym ворогом, a


@fredo2: słuchaj tutaj nie ma się co spierac ukraińskie słowo wróg to woroh liczba mnoga woroham. A ja u niego usłyszałem worom nie worohom (w liczbie pojedynczej) w liczbie mnogiej woroham mówi dalej. Jak najbardziej Ukraińcy mieszaja słowa ukraińskie i ruskie. To Zresztą jedna z przyczyn dlaczego nie lubię mówić po ukraińsku bo nigdy nie
@gachimucho: widocznie masz lepszy głośnik niż ja ja słyszę na telefonie worom. Po drugie jeżeli faktycznie mówi po ukraińsku to powinien używać słowa worohom (w transkrypcji fonetycznej) Ponieważ w dalszej części wypowiedzi mówi hasło ukraińskiej powstańczej armii Sława Ukrainie smiert woroham. (L. Mnoga) bardzo możliwe że zębów brakuje i mówi nie wyraźnie. Praktycznie mówiąc to Język ukraiński ukształtował się tak jak się ukształtował ponieważ Oni zaczęli zniekształcać ruskie słowa z powodu