Wpis z mikrobloga

@Carbonara-Lover: teraz każdy jest specem, więc ile ludzi, tyle opinii :) Wydaje mi się, że ciut za szybko, chociaz na początku kilogramy też łatwiej schodzą. Idealnie by było 6 kg na miesiąc. Ja nie jestem dietetykiem, ale naoglądałem się trochę efektów jojo po rodzinie i znajomych. Psychika ma ogromne znaczenie - im dalej w las tym trudniej, dlatego dla bezpieczeństwa lepiej zrzucać wolniej niż szybciej.
@Carbonara-Lover: dobry jesteś , ja pracuje zdalnie to mi ciężko, ale jeżdżę na rowerze czasem nic mi to nie daje, a tu taka ciekawostka pojechałem raz na dodatkową robotę pomagać przy koparce tzn. pogłębiać wykop ok. 30m zeszło ok. 3h z koparką wchodzę na wagę -1,5kg , co z tego zaraz wróciłem do starej wagi po kilku dniach XD. Nie czuję się gruby piję dużo zielonej herbaty bo ją bardzo lubię,
@Carbonara-Lover zdrowo powinieneś lecieć do 4kg w dół w przeciągu miesiąca, keto nie jest dobrym pomysłem jeżeli dietę wykorzystujesz do redukcji masy a potem chcesz utrzymać tę wagę powracając do standardowego odżywiania. W zeszłym roku podobnie jak Ty zbiłem 12kg w miesiąc połączeniem keto i metody okien żywieniowych (dieta IF po polsku zwana postem przerywanym) niestety po powrocie do jedzenia domowego 3kg powróciło niemal natychmiast a do pół roku w sumie wróciło
@zasadzka01 siłownia to jest doskonały lek na śpiący metabolizm, problem w tym przypadku jest taki, że jeżeli @Carbonara-Lover jest od miesiąca na keto to nie ma ani wody ani glikogenu w ciele, mięśnie nie mają paliwa, pójdzie na siłownię, natychmiastowo się zmęczy i zrazi do siłowni albo w skrajnym przypadku coś sobie uszkodzi bo weźmie ciężar który by normalnie bez problemu ogarnął a przez wypłukane mięśnie nie będzie miał siły i pójdzie