Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 662
@Mithrindil: @Stan_Przedzawalowy: @DysproporcjaLudzkosci: Heheszki heheszkami ale to jest faktycznie #!$%@?ące niemożebnie że teraz auta są niepotrzebnie szerokie, w roku 2000 rodzinna limuzyna miała 1,7 z groszami, teraz "miejski" crossover ma 15cm więcej a miejsca w środku wcale nie ma wiėcej, robi się na siłę szerokie auta, żeby "modnie wyglądały" i po 2 miejsca zajmowały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sl_w_k_1: Ja mam Puga 406 i o ile najnowsze 508 jest przezajebiste z wyglądu, to w środku jest ciaśniejsze zauważalnie od mojego. Choć z drugiej strony, czasem jeżdżę Suzuki Celerio z 2017, z zewnątrz pyrtek 3,6x1,6 a w środku miejsca dużo więcej niż np. w teoretycznie większej Yarisce 2
że równocześnie auta mają coraz mniejsze szyby, tylko i wyłącznie po to, żeby wymusić dopłatę do kamer


@ZlodziejBilonownic: () Może warto najpierw chociaż poczytać zamiast legendy z Januszowej krainy prawić? Polecam jakąkolwiek książkę nt. bezpieczeństwa biernego z ostatnich 3-5 lat (znajdziesz tam odpowiedź na to nurtujące pytanie), a sam proces zmniejszania powierzchni szyb zaczął się znacznie wcześniej - gdy po modzie na akwaria, ludzie zażyczyli oszczędniejszych i