Wpis z mikrobloga

Jak to jest w waszych rodzinach z podziałem wpływającej gotówki? Każdy gospodaruje swoim hajsem i składa się po połowe na opłaty czy całym dochodem zarządza jedna osoba? Ponoć cechą rodziny patologicznej jest to że hajs bierze kobieta a mężczyzna jak niewolnik oddaje wszystko a potem się prosi o cokolwiek. #pytanie #ankieta #rozowepaski #niebieskiepaski

Kto trzyma hajs?

  • Kobieta 3.9% (32)
  • Mężczyzna 6.7% (54)
  • Każdy swoje 62.6% (508)
  • Wspólne konto z nieograniczonym dostepem 26.8% (218)

Oddanych głosów: 812

  • 31
@Pimenista: różne mosz patologie. Imho wszystkie opcje, gdzie ktoś komuś wydziela hajs są #!$%@?. Albo jak oboje mają pensje, a tylko jedna osoba ogarnia wydatki życiowe, a druga ma na swoje bzdety. W tym schemacie to najczęściej facet utrzymuje dom itp a baba ma na swoje kosmetyki.
Z drugiej strony, jeśli wszystko się odbywa za zgodą obu osób i im tak dobrze, to też nic innym do tego. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pimenista: najważniejsze pytanie to czy posiada się gówniaka, czy nie. Obecnie mam z niebieskim oddzielne konta, wszystko jest plus Minus skladkowe, ja place rachunki, on mi przelewa połowę. Ale jakbym miała gówniaka to bym trochę zmieniła ten model gospodarowania
@bamboleira: bo zycie nauczylo mnie lepiej zarządzać pieniędzy niz dziewczyne. Ona pochodzi z troche bogatszego domu i ma nawyki z domu. Jej mama kupuje non stop jakies ozdoby, juz nawet nie gdzie kłaść tych dupereli, ale nadal kupuje. Ma co chwile zapal do czegos(i tylko na chwile), leżą nieuzywane zegarki sportowe, bieznia, rower itp. Idzie na zakupy to bierze wszystko pierwsze z brzegu. Stoją powiedzmy pomidory w puszcze z pudliszki za