Wpis z mikrobloga

@juzwos: Tak może pieprzyć tylko lamus, który stracił węch po zderzeniu czołowym ze ścianą. Koncerniaki tak trącą "owocami", że nawet po wyjaraniu 40 fajek jestem w stanie to gówno wyczuć
  • Odpowiedz
@juzwos: No nie wiem zubr lub harnas to lagery. Nawet jakby porownac do kraftowych lagerow to jest ogromna roznica. A przeciez piwa kraftowe to przewaznie nie lagery tylko 200 innych styli piwnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ucho1899: Ty z tych co twierdzą, że do mocnych piw leją spirytus? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Quimeen: Lubie kraty ale lagerow to wypiłem może ze dwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak ktoś wyskakuje z kukurydzianym harnasiem albo tyskim i twierdzi, że tego się nie odróżni od kratowego lagera to iks de XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@Ucho1899: szczególnie jak ciepłe to czuć w smaku i zapachu jakie to #!$%@?. Dlatego zalecają pić mocno schlodzone żeby zabić smak #!$%@?ści
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@juzwos: Co za gónwo. Wolę ale i większość kraftowych lagerów od tego co oferują największe koncerny, ale nie uważam się za smakosza czy znawcę. Po prostu pije to co mi bardziej smakuje i nie wyjaśnię jakie czuję w tym piwie aromaty, ale nawet ja nie mam problemu z odróżnieniem piwa rzemieślniczego od jakiegoś żubra czy harnasia. Mem robił ktoś kto nigdy nie pił nic innego.
  • Odpowiedz
@juzwos: to to nie, za to niesamowicie bawi mnie, jak ktoś wyczuwa benzoesan sodu xD np. gesslerowa oraz jej szwagier. jakby im zrobić rosół z kostką i powiedzieć, ze absolutnie, tylko sól, to by w zyciu nie rozpoznali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@juzwos: bez kitu, nawet napisy do tego obrazka zrobił jakiś dyletant nuta kasztana XD Co ciekawe chamstwo bez szkół i kultury podobne rzeczy wygaduje o drogich winach, serach, malarstwie, różnicach w grze na konkursie Chopinowskim itd. Czasami jednak mądrzej jest się nie odzywać.
  • Odpowiedz
@juzwos: czy twórca mema pił kiedykolwiek jakiekolwiek piwo kraftowe? Bo, żeby nie odróżnić koncernowego lagera od jakiegokolwiek piwa kraftowego to trzeba chyba mieć covid i stracić zarówno węch jak i smak.
  • Odpowiedz