Wpis z mikrobloga

Jestem 5ty dzień na Keto, 2-3 posiłki do syta glownie mięsa, jajka, sery, orzechy, warzywa zielone póki co waga w miejscu albo nawet delikatnie w górę. Wiem, że za wcześnie i nie powinienem się ważyć ale myślałem że samej wody ucieknie z 2-3kg a tu nic. Aktywność umiarkowana spacerki po 1-2km albo rower 5-10km. Trochę się martwię, że u mnie to nie działa. #keto #ketobaza
  • 30
@Harry87: przez miesiąc na adaptacji jadlem duzo, na pewno wiecej niz zapotrzebowanie kaloryczne, do wszystkiego ładowalem tłuszcz w duzych ilościach. co ciekawe, nie przytylem. jakiś tam kilogram spadł, ale to glikogen i woda.
po adaptacji, wbrew temu co się mówi o keto zacząłem... obcinac tłuszcze, zamienilem na więcej białka, trochę później dorzucilem IF.
no i dotychczas nie ćwiczyłem, jakiś drugi tydzien robie 55 pompek w seriach co 2 dzień (10 minut).
@jony-terrt: to powiem Ci Miras, że u mnie po tygodniu wygląda podobnie jem dużo i tłusto, waga stoi w miejscu, ale nie odczuwam takiego głodu, lepiej sypiam. Staram się robić IF plus zrobiłem jeden dzień postu 36h. Trochę mnie niepokoi, że nie spadł żaden kilogram, ale nie wykluczam, że jem pełne zapotrzebowanie w kcal, więc może przez to. Czytając Twój wpis trochę wróciła mi nadzieja, że warto czekać :)