Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 66
178 382 + 6 + 119 + 3 + 19 + 18 + 3 + 32 + 9 + 11 + 54 + 102 + 6 = 178 764

Rowerowe podsumowanie wspaniałych prawie dziesięciu dni z Pan @MordimerMadderdin. ()

Na dobry szosowy początek pojechaliśmy pętelkę przez okoliczne lasy, a następnie Sławno i Darłowo. Ta pierwsza miejscowość przywitała nas kostką brukową jakiej nie powstydziłby się pewien słynny wyścig, który odbył się tego samego dnia. Przy okazji wpadły mi dwie gminy, bo choć Sławno jest rzut kaskiem od mojego miasta, to nigdy dotąd nie wywiało mnie w tamtym kierunku na rowerze. Za Sławnem był już tylko wiatr hulający po polach, przez który nieco skróciliśmy trasę. Wpadło 119 km i 36 nowych #kwadraty.

Następnego dnia zaliczyliśmy ekspresowy wypad do Gdańska w celach rodzinno-zapoznawczych XDDD - tym razem jeszcze pociągiem. Jako osoba odpowiedzialna za zaplanowanie przejazdu przez Gdańsk, pokazałam Mordimerowi, jak profesjonalnie omijać kwadraty i znaleźć szutrowy ujeb w środku miasta. Z nieznanych mi powodów, w drodze powrotnej na dworzec Mordi postanowił jednak zdać się na wiedzę i doświadczenie lokalsów: @Zkropkao_Na i @Polinik - dziękujemy za eskortę!

Reszta tygodnia to leniwy spacer nad morze (krótki, bo cholernie wiało), mój jeden pracodom i służbowy pocztodom (bo w januszeksie beze mnie żyć nie mogo), oraz nieco żwawsza wycieczka do manowskiego lasu, prawdopodobnie najfajniejszą i najmniej dziurawą trasą w okolicy nadającą się na #szosa.

W sobotę znalazł się jeszcze czas na drugą wspólną seteczkę - zaczęliśmy podobnie jak pierwszą, po czym odbiliśmy na południe w kierunku Rosnowa, by zebrać jeszcze kilka kwadratów i zobaczyć tam pewien samolot w równie dobrym stanie technicznym, co drogi do niego prowadzące. ;)


Max square: 10x10
Max cluster: 182
Total tiles: 1104 (+54)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #100km (nr 5, nr 6)

Skrypt | Statystyki
ZgnilaZielonka - 178 382 + 6 + 119 + 3 + 19 + 18 + 3 + 32 + 9 + 11 + 54 + 102 + 6 = 1...

źródło: comment_16510884307E8E3a638bDMQdPF9sJ30p.jpg

Pobierz
  • 4