Wpis z mikrobloga

Jestem w szoku co oni tam PIEPRZĄ, przecież nikogo z komisji Macierewicza nie było na miejscu katastrofy. Interesuje się trochę lotnictwem sam jestem pilotem (nie liniowym) i aż gotuje się w środku jak słucham tych „ekspertów”, którzy nawet godziny nie spędzili za wolantem w kokpicie nie znają procedur, ale #!$%@?Ą… na zamieszczonym foto co ptak może zrobić z poszyciem samolotu a co dopiero drzewo a raczej drzewa #tvpis #smolensk #pis
Pobierz Koneser_passata - Jestem w szoku co oni tam PIEPRZĄ, przecież nikogo z komisji Macier...
źródło: comment_1649699239rWbvttmllrBwXaAetNjHnH.jpg
  • 59
@Koneser_passata: Najśmieszniejsze, że na I Konferencji Smoleńskiej zorganizowanej przez Macierewicza był dr Błaszczyk z wydziału lotniczego WAT, który wykazał obliczeniowo, że brzoza złamie to konkretne skrzydło. Ale nikt go nie słuchał, bo wykład nudny - dużo wzorów, matematyka itp. Lepsze są pękające parówki i tajne dokumenty pod wycieraczką.

Oto ten referat:
szeffoliarzy - @Koneserpassata: Najśmieszniejsze, że na I Konferencji Smoleńskiej zor...
@mynymini: wpisz sobie system TAWS jest sporo artykułów, gdzie jest to świetnie wytłumaczone. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak mogło być „nie wgrane” lotnisko, latając awionetka jest system garmin i mapy wszystkich lotnisk co to za wytłumaczenie, że ktoś map nie wgrał iks de państwo z tektury. Każde lotnisko ma kartę podejścia i tam masz napisane minima do PODEJŚCIA do lądowania, np. Masz decision altitude 800 ft( stóp) to jak
@Koneser_passata: ale to szkoda nawet gadać i sobie nerwy psuć.

Już pisałem ostatnio że w symulatorze ćwiczyłem lądowanie we mgle z pomocą ILS, widoczność spokojnie widziałem próg przy podejściu na co i struktor zapauzował i spytał czy w takich warunkach można lądować.
Ja mówię że spokojjie.
#!$%@?ł mnie i absolutnie nie.
Na moje pytanie czy to po Smoleńsku jakieś nowe zasady to mowił że to z lat powstania ILS bodajże lata