Wpis z mikrobloga

Jestem w szoku co oni tam PIEPRZĄ, przecież nikogo z komisji Macierewicza nie było na miejscu katastrofy. Interesuje się trochę lotnictwem sam jestem pilotem (nie liniowym) i aż gotuje się w środku jak słucham tych „ekspertów”, którzy nawet godziny nie spędzili za wolantem w kokpicie nie znają procedur, ale #!$%@?Ą… na zamieszczonym foto co ptak może zrobić z poszyciem samolotu a co dopiero drzewo a raczej drzewa #tvpis #smolensk #pis
Pobierz Koneser_passata - Jestem w szoku co oni tam PIEPRZĄ, przecież nikogo z komisji Macier...
źródło: comment_1649699239rWbvttmllrBwXaAetNjHnH.jpg
  • 59
Tu-154M

The Tu-154M and Tu-154M Lux are the most highly upgraded versions, which first flew in 1982 and entered mass production in 1984. It uses more fuel-efficient Soloviev D-30KU-154 turbofans. Together with significant aerodynamic refinement, this led to much lower fuel consumption hence longer range, as well as lower operating costs. The aircraft has new double-slotted (instead of triple-slotted) flaps, with an extra 36-degree position (in addition to existing 15, 28 and
@Koneser_passata: pisiory myślą, że można ściąć kilka drzew samolotem i sobie nim dalej latać, a przynajmniej tak było przez 12 lat, teraz na fali wojny wymyślili jakieś ładunki wybuchowe podłożone nie wiadomo kiedy.
ale co ty chcesz udowodnić? Bo aj dalej nie rozumiem. Wyjaśnij może to.


@pikus88: to ja za kolegę @Wonsz_Genek wyjaśnię, mówi że takie szkody może wyrządzić jedynie zderzenie z ptakiem z prędkością właściwą wysokości przelotowej, a na wysokości przelotowej nie ma ptaków więc "przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem". Ja już od godziny jestem w pętli i nadal nic, jak coś się zmieni to dam znać ( ͡° ͜ʖ ͡
@Wap30: no właśnie ja jego pętli nie rozumiem. Ptak może narobić takich szkód tylko przy prędkości przelotowej a ta jest na wysokości przelotowej. Ale jednak nie może bo tam nie ma ptaków. Co za tym idzie, te wszystkie zderzenia to musi być mistyfikacja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoSynth: #!$%@?ąc od odklejenia Macierewicza - trochę chyba zapomniałeś o tym, że samoloty się między sobą "trochę" różnią i w dużym samolocie ptak zrobi mniejsze szkody, niż w małym
@Koneser_passata: #!$%@?ą głupoty, bo chcą #!$%@?ć Putina. Kaczyński obwinia ruskich za tupoleva i teraz by chciał się zemścić. Oczywiście wie, że sam nie da rady, ale wywołanie reakcji paktu Nato już mogłoby coś zdziałać. W tym celu najpierw trzeba sprowokować Putlera.